Semilští hasiči o víkendu vyprošťovali u dopravní nehody

06.02.2025 19:33:06 | Autor: Jaroslava Benešová, HZS Libereckého kraje | Rubrika: KRIMI | Obce: Semily

Semilští hasiči o víkendu vyprošťovali u dopravní nehody

Na tísňovou linku 112 byla v sobotu 1. února 2025 v ranních hodinách nahlášena dopravní nehoda, ke které došlo v Semilech - Podmoklicích. Osobní automobil pravděpodobně sjel ze srázu mimo komunikaci a v autě zůstala zaklíněna jedna osoba.

Na místo události spěchali profesionální hasiči z centrální hasičské stanice Semily. Po příjezdu hasiči zajistili místo dopravní nehody, provedli protipožární opatření a z havarovaného vozidla zraněnou osobu vyprostili. Zasahující hasiči jí poskytli předlékařskou pomoc a transportovali na komunikaci, kde ji předali do péče kolegům ze Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje. Na svou základnu se jednotka vrátila pár minut po deváté hodině dopolední, zásah byl rychlý a efektivní - hasiče zaměstnal na bezmála půl hodiny.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie pátrá po řidiči, který u Turnova porazil chodce
Řidička navzdory zákazu otočila auto v Nové Vsi na střechu
Řidička s téměř třemi promile alkoholu v krvi brázdila ulice Turnova
Mladý řidič porazil v Rokytnici po smyku na sněhu chodkyni
Silvestr a Nový rok z pohledu krajských hasičů
Požár čtyřkolky i zapadlý autobus. Hasiči mají za sebou náročný víkend

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT