Semilští hasiči tahali vůz z potoka jeřábem

03.01.2011 13:50:17 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Lomnice nad Popelkou

Semilští hasiči tahali vůz z potoka jeřábem

V Bradlecké Lhotě sjel na Silvestra řidič s automobilem Volskwagen do Ploužnického potoka. Řidiči se naštěstí nic nestalo, auto musel vytáhnout zpět na vozovku jeřáb.

„V pátek 31. prosince 2010 ve 13.38 hodin přijalo operační středisko HZS Libereckého kraje ohlášení dopravní nehody osobního vozu na území obce Bradlecká Lhota. Podle informací od ohlašovatele skončil vůz po nehodě v místním potoce," řekla Iva Michalíčková, tisková mluvčí HZS Libereckého kraje

Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanice Semily s cisternovým vozem a automobilovým jeřábem a dobrovolní hasiči z Lomnice nad Popelkou s rychlým zásahovým vozem a cisternou. Hasiči na místě zjistili, že osobní vůz VW Polo vjel do příkopu, kde bokem narazil do betonového mostku a přední částí sklouzl do Ploužnického potoka, přičemž řidič neutrpěl žádné zranění.

„Dobrovolní hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a do příjezdu profesionálů řídili dopravu v místě nehody. Poté byla zastavena doprava v obou směrech a hasiči vůz začali vyprošťovat. Zpět na silnici byl vůz vytažen ve 14.20 hodin pomocí navijáku automobilového jeřábu," doplnila Michalíčková. 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejlepší knihovny v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům
Hejtman Martin Půta se pyšní dekádou ve vedení Libereckého kraje

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT