Semily urvaly bod v Praze s Měcholupy

13.03.2011 20:44:45 | Autor: Ladislav Pražák | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semily urvaly bod v Praze s Měcholupy

V úvodním zápase jarní části divize C se představily Semily v sympatickém světle na měcholupském stadionu v Praze. Většinu zápasu byly více než vyrovnaným soupeřem, domácí zazlobili až v závěru. Proto si Semily připisují důležitý bod do tabulky. Horní Měcholupy - Semily 1:1 (1:1)

Odvážnější hosté zazlobili ve 22. minutě. Po brejku dva na jednoho se před brankáře dostal osamocený Hartman, ale branka domácích mu byla malá. Hosté poté zazlobili po pravé straně, míč se na kraji vápna dostal k hornoměcholupskému útočníkovi, kterého nedovoleně atakoval Hartman - rozhodčí nařídil pokutový kop a stav utkání byl 1:0. Semily odpověděly zanedlouho. Přímý kop skončil ve vápně domácích, kde se nejlépe zorientoval Radačovský a trefil přesně - 1:1.

Úvodní část druhého poločasu byla vyrovnaná, poté přitvrdili domácí. V 66. minutě domácí unikli po pravé straně, následná křižná střela skončila pouze na tyči Macháčkovy brány a dorážku domácí útočník nezvládl. Kaňkou zápasu byl moment ze 75. minuty. Loket domácího hráče v obličeji semilského kapitána Bretta znamenal krev, otřes mozku a nedobrovolný odvoz sanitkou. Semily i přes oslabení výsledek ubránily a připsaly si důležitý bod v boji o záchranu.

Branka Semil: 36. Radačovský. Rozhodčí: Haltuf, ŽK: 2:4. Diváků: 250. SK Semily: Macháček - Bohatý, Vavroušek, Brett, Matocha - Vrchovský, Brož, Havel, Hartman - Radačovský, Ševčík.

Pořadí divize C: 1. Velim 32, ...9. FKP Turnov 21, 14. Semily 13.

Související:

Turnov veze tři cenné body z Hradce

Přehled změn a kompletní soupisky divizních mužstev z Pojizeří

Krajský pohár: Zkáza týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták
Děti pečují o vzácné botanické lokality

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT