Seniorka napadla zdravotníky v sanitce i v jilemnické nemocnici

04.07.2021 18:23:50 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Jilemnice,Rokytnice nad Jizerou

Seniorka napadla zdravotníky v sanitce i v jilemnické nemocnici

V tomto týdnu 71letá seniorka kontaktovala zdravotnickou záchrannou službu a stěžovala si na zdravotní problémy. Za pacientkou proto vyjela sanita se zdravotní sestrou, která na místě rozhodla o jejím převozu na vyšetření do jilemnické nemocnice. V průběhu cesty seniorka řidiče sanity i zdravotní sestru urážela vulgárními nadávkami a její agrese vůči nim pokračovala i v nemocnici, kde s posádkou sanitky čekala na ošetřujícího lékaře.

„Na ambulanci zaútočila nejprve na řidiče sanitky, kterého chtěla praštit kabelkou. Když minula cíl, začala si vylévat zlost na jeho kolegyni. Té se snažila vytrhnout z ruky lékařskou zprávu a přitom se po ní sápala a lomcovala s ní. Na pomoc jí přispěchali řidič a lékař, které nakonec poškrábala a řidiče sanity navíc několikrát kopla do nohou. Na pováženou je skutečnost, že trpí infekční chorobou, kterou mohla přenést na zdravotníky ve chvíli, kdy jim způsobila škrábance," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.

Případem se nyní zabývají policisté obvodního oddělení v Jilemnici, kteří v této souvislosti zahájili úkony trestního řízení pro důvodné podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Stejnou ženu pravomocně potrestal soud v roce 2016 za fyzické napadení zdravotníků a následně zasahujícího strážníka v semilské nemocnici.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jak vypadá jedna běžná směna ZZS Libereckého kraje v únoru 2021
Představili projekt nového integrovaného výjezdového centra v Turnově
Novou výjezdovou základnu záchranné služby otevřeli v Rokytnici

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Festival Karoliny Světlé se koná 28. května ve Světlé pod Ještědem

Šestý ročník Festivalu Karoliny Světlé nabídne imerzivní zážitek, plné ponoření do literárního díla i období života Karoliny Světlé. Kulisou je autentická krajina Podještědí, která spisovatelku zrodila. Festival pořádá v sobotu 28. května 2022 ve Světlé pod Ještědem spolek Stopy v krajině. Více podrobností

Linka důvěry Liberec slaví 30 let

Dne 15. března 2022 Linka důvěry Liberec oslavila 30 let od svého založení. Za toto období jejího nepřetržitého fungování přijali pracovníci linky přes 150 tisíc kontaktů, a to telefonicky nebo e-mailem. Průměrný roční počet kontaktů je více než 5 tisíc. Nejvíce kontaktů LD zaznamenala v roce 2016, kdy bylo přes 10 tisíc kontaktů. Po celou dobu své existence funguje linka v nepřetržitém provozu. „Velice mě těší, že již dlouhá léta funguje v České republice tak významná a velice potřebná organizace, kterou Linka bezpečí bezesporu je. Děti i dospělí jsou dnes vystaveni velkému množství nástrah. Pomoc od odborníků v těch nejvypjatějších momentech, kdy se lidská duše potřebuje vyzpovídat ze svých trápení, je nesmírně důležitá," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Harrachov je připravený na léto
Turnovská MŠ 28. října získá novou jedlou zahradu
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Obrazem: Vítání občánků v Libštátě 2022
V jilemnickém muzeu zahájili výstavbu o pohřbech a spiritismu

Nejčtenější články

26.05.: Studenecké míle se letos vydají do lázní
27.05.: Turnov hostí o víkendu popětadvacáté Staročeské řemeslnické trhy
27.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT