Šest výherců se může těšit na koncert skupiny Alphaville

11.08.2013 19:15:43 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Šest výherců se může těšit na koncert skupiny Alphaville

Šest vylosovaných výherců získává vstupenku zdarma v naší soutěži a může se těšit na koncert skupiny Alphaville v Sedmihorkách. Ten se koná ve čtvrtek 15. srpna od 20 hodin.

Správné odpovědi pro vás byly tentokrát lehké a špatně odpověděli pouze dva soutěžící. Správné odpovědi jsou: 1. Jak se jmenuje nejslavnější hit skupiny Alphaville?: b) Forever Young, 2. Kde se odehrává cyklus hudebně divadelních akcí Sedmihorské léto?: c) Areál společnosti Kinghouse a motelu Even Sedmihorky a 3. Které skupiny a zpěváci hráli na prvním ročníku Sedmihorského (folk)rockového léta v roce 2010?: a) Kamelot a Blanka Šrůmová.

Po jedné vstupence vyhráli tito výherci: Jana Kopalová, Kateřina Poznarová, Filip Bezstarosta, Šárka Morávková, Šimon Matějka a Bára Kořínková.

Výherci si mohou vstupenky vyzvednout při prokázání své totožnosti občanským či řidičským průkazem od pondělního odpoledne na kontaktním místě pořadatelů na adrese: Sedmihorky 10B, Turnov, 51101.

Soutěžte s námi dál, ještě během léta připravujeme několik soutěží o vstupenky.  

V srdci Českého ráje už chystají koncert německé popové legendy

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Další hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT