Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč

25.06.2020 21:34:08 | Autor: Proseč C. F. a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč

Za zpočátku velice nepříznivého počasí se v Železném Brodě v sobotu 20. června konal 6. ročník fotbalového turnaje O Pelechovský pohár, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Do turnaje se přihlásilo osm družstev, přičemž jedno družstvo nedorazilo.

„Turnaj se dopoledne odehrával za mírného a občasného mrholení, ale nakonec se počasí umoudřilo a nijak do průběhu turnaje nezasáhlo. Sedm týmů si to rozdalo v systému každý s každým, načež po odehrání skupinových zápasů začaly vyřazovací boje, do kterých postoupily všechna mužstva. Hlad hráči zaháněli výbornými klobáskami a výtečnou vepřovou kýtou z místního řeznictví. Žízeň se chladila pivem z nedalekého pivovaru ze Zásady," sdělil Zdeněk Hloušek.

Celkem se do hry zapojilo zhruba 50 hráčů. Zápasy trvaly 12 minut a hrálo se systémem 4+1. Dohromady v 28 zápasech padlo 73 branek, což jsou téměř 3 branky na zápas. K penaltovým rozstřelům došlo pouze jednou, a to v semifinále mezi vítězem skupiny týmem Pan Sinsky 714 a Pivním Baletem.

Hráči pořadatelského domácího týmu z Proseče nastoupili po dlouhé době konečně ve své nejsilnější sestavě, přesto se zápasy ve skupině nezdařily podle představ vedení klubu. „Nikdo nás ve skupině vyloženě nepřehrával, ale ani my jsme příliš nevynikali a po jedné výhře, jedné prohře a čtyř remízách jsme skončili na 6. místě ve skupině," prozradil za pořádající tým Zdeněk Hloušek.

To ovšem domácím příliš nevadilo, protože věděli, že postupuje každý a tak skupinovou fázi pojali formou přípravy na následující těžké vyřazovací boje. Ovšem toto umístění v sobě neslo velikou nevýhodu v tom, že kvůli postupovému klíči zbývalo pro vítězství na turnaji odehrát ještě další 4 zápasy. Vyřazovací boje vyšly i s pořádným štěstíčkem pro pořádající mužstvo jak nejlépe mohly. Pokaždé se rychle ujali jedno až dvoubrankového vedení a následně tomu přizpůsobili i průběh zápasu. Kdy s perfektní obranou a obětováním dokázali zápasy dovést do vítězného konce.

Finále tak poskytlo souboj loňských vítězů s týmem Proseče. Zápas se musel líbit i divákům neboť konečný stav 3:2 pro Proseč mluví za vše. Výhra - veliký skleněný pohár a množství dalších cen tak putovalo na Proseč, která tento turnaj, který pořádá již 6 let, vyhrála letos poprvé.

Turnaj O Pelechovský pohár 2020<br />Autor: Proseč C. F. Nejlepší střelec turnaje byl již po několikáté vyhlášen Petr Matzelt z Haribo Jablonec s 10 brankami a nejlepší brankář byl hráč Zdeněk Tkacz z Pan Sinsky 714 s obdrženými 6 brankami. Oba dostali skleněné půllitry s vypískovaným obrázkem hráče a brankáře.

Konečné pořadí O Pelechovský pohár 2020:
1. Proseč C. F.
2. Pan Sinsky 714
3. Haribo Jablonec
4. Pivní Balet
5. SK Brod
6. Odpadlíci
7. Da Giorgio
8. Atlantik (nedorazili)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
V turnaji O Pelechovský pohár obhájil vítězství SK Brod
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.
Třetí ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod
Druhý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál Oxxo Team
První ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 28 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Dva drony pro bezpečnější Jablonec

Dva drony, jeden vybavený i termokamerou, v celkové hodnotě 240 tisíc korun bez DPH zakoupilo statutární město Jablonec nad Nisou. Nyní je zapůjčilo na základě smlouvy Policii ČR, Územnímu odboru Jablonec, a drony se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v městě. Jablonec nad Nisou je prvním městem v Libereckém kraji, který bude mít drony k dispozici. Více podrobností na Našem Jablonecku

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina
Adventní a vánoční Valdštejn začíná
Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
V semilském parku opět připravují Mikulášský běh

Nejčtenější články

02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
01.12.: V okolí přezimovacích obůrek v Krkonoších zavládne klid
01.12.: Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT