Sezona 2021/2022 startuje i pro florbalový oddíl TJ Turnov

08.09.2021 15:32:44 | Autor: TJ Turnov | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Sezona 2021/2022 startuje i pro florbalový oddíl TJ Turnov

Po roce a půl, kdy byl hlavním tématem všech covid a kdy se téměř nehrálo, začíná nová florbalová sezona. Do ročníku 2021/2022 vysílá turnovský oddíl znovu 13 soutěžních družstev, čímž se podařilo zachovat stav z minulého ročníku.

Z celkového počtu 13 týmů je 10 mládežnických a 5 ženských. Konkrétně se jedná o tyto: Muži A, Muži B, Ženy, Junioři, Juniorky, Dorostenci, Starší žáci, Starší žákyně, Mladší žáci, Mladší žákyně, Elévové a 2x Přípravka.

Muži budou i letos nastupovat v Národní lize, tedy třetí nejvyšší soutěži. Do sezony nastoupí s výrazně obměněným a omlazeným kádrem, tvořeným téměř výhradně z vlastních odchovanců. Trenérského kormidla se nově ujal František Záleský a po roční pauze se do kádru vrací dlouholetý tahoun Štěpán Matěcha. V brance budeme vídat Petra Suchomela a mezi další výrazné tváře by měli patřit mladíci Emil Hejduk, Lukáš Švitorka nebo Jakub Janoušek. Kluci vstupují do sezony plní odhodlání, ale určitě budou nezbytně potřebovat podporu diváků v hledišti, tak je nezapomeňte chodit pravidelně podporovat.

Ženy se, již tradičně, představí v 1. lize, druhé nejvyšší soutěži. Tým čeká celkem 15 rivalů, se kterými budou měřit síly a bojovat o první osmičku postupujících do play-off. Do týmu přibyly juniorské posily Dominika Hančová, Tereza Koubková a golmanka Naty Hassová, pro všechny tři tedy bude tato sezóna premiérová. Ženský tým absolvoval i historicky 1. letní soustředění žen ve Dvoře Králové, které bylo povedenou tečkou za celou letní přípravou. Loňskou krátce trvající sezonu se ženám relativně dařilo, před ukončením držely solidní sedmou příčku. Určitě se tedy dá očekávat, že cílem bude navázání na loňský výkon a úspěšné pokračování tabulkou vzhůru. K prvnímu zápasu ženy nastoupí již 11. září, na domácí palubovce se představí 9. října proti Rudým Dračicím Týn a Soběslavi.

Kategorie mládeže budou nastupovat v regionálních soutěžích v rámci Ústeckého a Libereckého kraje. Tam je čekají derby se sousedními oddíly i daleké výjezdy, soustředit se ale budou především na individuální rozvoj. Zároveň nabírá klub do všech mládežnických kategorií nové členy a náborové činnosti se budou turnovské oddíly věnovat po celý rok.

V rámci oddílových akcí hráče kromě tradičního mixturnaje a letního soustředění čekají i další velké akce. Především to bude první ročník plesu, který proběhne 12. února, ale mimo něj i charitativní a projektová utkání, příměstský tábor o jarních prázdninách a spoustu dalšího. Zkrátka, bude toho dost.

„Všichni pevně věříme, že sezonu budeme moci odehrát celou a v plném rozsahu, s co nejmenšími omezeními. Vy nám zachovejte svoji přízeň, sledujte nás na webu, Facebooku, Instagramu, YouTube a nezapomeňte nám chodit fandit na domácí zápasy můžu, žen i mládeže," uvedl manažer a člen Výboru oddílu florbalu TJ Turnov František Záleský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Florbalisté TJ Turnov pořádají nábor
Florbal se vrací!

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Omezená provozní doba sběrného dvora na Vesecku

Pozor na omezenou páteční provozní dobu sběrného dvora, 9. června se uzavře už v 15 hodin. „Informujeme občany, že z technických důvodů bude provoz sběrného dvora na Vesecku omezen, a to v pátek 9. června 2023, otevřeno bude pouze do 15:00. Děkujeme za pochopení," sdělily Turnovské odpadové služby, s. r. o.

Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Rekonstrukce tramvajové trati s sebou nesou uzavírky jabloneckých ulic. S postupem stavby se uzavírky mění. Aktuální změny od 7. června se dotknou jabloneckých ulic Tovární, Rýnovická, Liberecká, Poštovní, U Nisy, Vodní a Na Vršku. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2023
Hasiči mají tři nová vozidla vybavená systémem CCS Cobra
V paseckém kostele sv. Václava pořádají koncert
Spanilá jízda Cyklostezkou Járy Cimrmana proběhne již poosmnácté
Na Vesecku začne rekonstrukce silnice u křižovatky s I/10

Nejčtenější články

08.06.: Na Vesecku začne rekonstrukce silnice u křižovatky s I/10
07.06.: Krkonoše jsou opět čistější
07.06.: Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT