Shakespeara pod širým nebem uvidíte před farmou Hucul

15.07.2011 07:53:18 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Vítkovice

Shakespeara pod širým nebem uvidíte před farmou Hucul

V neděli 17. července se uskuteční na prostranství před farmou Hucul ve Vítkovicích Divadlo pod širým nebem. Hrát se bude od 21 hodin komedie Williama Shakespeara Mnoho povyku pro nic v režii Filipa Humla.

V inscenaci královéhradeckého herce, muzikanta a režiséra z divadla DRAK Filipa Humla se setkáte i na Janově hoře před farmou Hucul s postavami jako je Beatricie, Benedik, Hera, Claudio, Leonata, Don Pedro, Margareta, Uršula, Flora, Papricie, kterými se to v této Shakespearově komedii jenom hemží.

Inscenace vznikla v duchu divadla Q10, které je plné mladých lidí a proto témata zásadní jako: láska, smrt, nenávist, sex, intriky a zrada,  jsou pro tento mladý kolektivu herců velice vzrušující. S postavami strážníků se přenesete na půdu vděčného policejního humoru a postava nenapravitelného svůdníka Dona Juana se postará o okamžiky bizarnosti a schizofrenie. Délka představení je 70 minut.

Obrazem: Křtiny hříbat na Janově hoře

Obrazem: Křtiny hříbat na Janově hoře

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
Fokus Fest 2023 míří do Semil
V Rokytnici zahraje na varhany Vladimír Roubal
VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
Den architektury 2023 připravují i v Turnově

Nejčtenější články

24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
25.09.: Žitavská úzkokolejka ukáže českým fanouškům zákulisí naposled
24.09.: Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT