Skokanům se dařilo i v Norsku, další závody jsou v Harrachově

05.12.2011 20:22:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou,Harrachov

Skokanům se dařilo i v Norsku, další závody jsou v Harrachově

Skokanům na lyžích v čele s lomnickým Romanem Koudelkou se po finském Kuosamu dařilo výtečně i na můstcích v norském Lillehammeru. V sobotu skončil Roman Koudelka čtvrtý a exharrachovský Lukáš Hlava pátý. Další závody SP se konají na konci týdne v Harrachově.

V Norsku znovu kraloval Rakušan Andreas Kofler, Koudelka za ním na čtvrtém místě zaostal pouze o 1,1 bodu. V nedělním závodě už to bylo z českého pohledu slabší, když byl 12. Koudelka, 20. Janda, 21. Hlava a 40. Matura. První byl kdo jiný než znovu Kofler.

Letos výtečný Rakušan vládne s 300 body i celkovému pořadí pře krajanem Schlierenzauerem a Němcem Freitagem. Koudelka je se ziskem 117 bodů sedmý, Hlava je díky 55 bodům jedenáctý, když těsně vypadl z elitní desítky a musí příště skákat kvalifikaci, na 26. místě je s 26 body frenštátský Janda.

Koudelka byl čtvrtý ve Světovém poháru už popáté v kariéře, ale vůbec nejlepší umístění je jeho třetí příčka z lednového závodu v Harrachově. Na tu by mohl navázat už o víkendu, kdy se v areálu na Čerťáku mají od pátku 9. do neděle 11. prosince skákat závody jednotlivců i družstev na můstku K125.

Související články:

Roman Koudelka byl pátý při startu Světového poháru

Rozhovor s Koudelkou po loňském harrachovském závodě

Více zpráv ze skoků na lyžích najdete v rubrice SPORT - Lyžování

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT