Soutěž o nejoriginálnější semilský stromeček už zná svého vítěze

25.12.2021 17:17:35 | Autor: TZ města Semily | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Semily

Soutěž o nejoriginálnější semilský stromeček už zná svého vítěze

První ročník soutěže semilských mateřských a základních škol ve zdobení vánočních stromečků se nad očekávání vydařil a konečně zná svého vítěze. Semilanům, kteří v průběhu soutěže navštívili Turistické informační centrum Semily, kde odevzdali svůj hlas anebo hlasovali prostřednictvím facebooku, se nejvíce líbil stromeček, který ozdobily děti z Mateřské školy Luční.

„Každá ze zúčastněných škol se své role zhostila jinak," prozradily Hana Hančlová a Radka Špidlenová, z TIC Semily, které soutěž o nejoriginálnější stromeček vyhlásilo. „Někdo vsadil na originalitu, jiný na klasiku, ale všichni pojali celou akci opravdu soutěžně a chodili hlasovat pro ten svůj stromeček nebo pro stromečky, které byly pro ně ty nejkrásnější. Děti nám v „íčku" ukazovaly ozdoby, které tvořily, dokonce i náš stromek se dočkal velmi originálních ozdob, za které moc děkujeme."

Soutěžních stromečků bylo celkem deset, ale jen jeden mohl být ten nejkrásnější. Vybrat právě ten jeden jediný bylo velmi těžké. Do sčítání bylo nakonec zařazeno na 1683 platných hlasů, vítězný stromeček jich získal 376. Všechny ostatní stromečky se umístily na krásném druhém místě.

„Vítězům, kteří za svůj stromeček obdrželi sladkou odměnu, touto cestou ještě jednou blahopřejeme a všem bez rozdílu přejeme, ať mají krásné Vánoce a bohatého ježíška. Těšíme se, že se spolu všichni setkáme opět za rok při druhém ročníku zdobení vánočních stromečků. A nebojte se! Už dnes pro vás chystáme nějaké novinky. Nechte se překvapit!," slibuje Hana Hančlová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Vánoční stromy na Jilemnicku 2021
Obrazem: Předvánoční Vrchlabí 2021
Turnov online rozsvítil vánoční strom
Na severu Čech se rozsvítí díky pomoci ČEZ vánoční stromy v 50 obcích

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pitná voda je v prameni Boží voda i pod Valdštejnem

Odbor životního prostředí informuje občany, že prameny pod Valdštejnem a Boží voda jsou pitné. Výsledky rozboru pramenů ze dne 17. ledna 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění.

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Klub lyžařů Turnov pořádá Zimní příměstský tábor
Zemědělci i v Pojizeří protestovali proti změně strategického plánu
Výlet vlakem do Černous láká na Meandry Smědé i muzeum úzkokolejky
Pražští studenti zrestaurovali grafiky pro Severočeské muzeum
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov

Nejčtenější články

20.01.: Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
20.01.: Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu
19.01.: Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT