Srpnová nabídka lomnického kina

30.07.2011 16:56:32 | Autor: Petr Ježek a pš | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Srpnová nabídka lomnického kina

Přinášíme vám programovou nabídku kina v Lomnici nad Popelkou. Ve druhém prázdninovém měsíci vás čekají české filmy Westernstory nebo Lidice, z amerických filmů můžete zajít na X-men: První třída, Transformers 3 a hlavně poslední díl čarodějné série Harry Potter.

V širším výběru naleznete v lomnické nabídce poněkud ztřeštěnou pohádkovou komedii Princ a pruďas, špatně hodnocenou, ale efektní sci-fi Skyline nebo s mnohem méně efekty, ale naopak dobře hodnocenou sci-fi Paul, dále například i dánské drama Melancholia.

Kino v Lomnici nad Popelkou v srpnu uvádí:   

Skyline

Středa 3. 8. v 17,30 a ve 20,00 hodin, čtvrtek 4. 8. ve 20,00 hodin          
Jsou blíž, než si myslíš.... Nedívej se vzhůru! Setkání s vyspělou mimozemskou civilizací přináší lidstvu zkázu. Los Angeles se probouzí do nového dne. Svítání však přichází o dvě hodiny dříve. Nepochází ze Slunce, ale ze zvláštních zdrojů vznášejících  se nad městem.... Lidská populace je vysávána z povrchu Země. Život, jak ho známe, nenávratně končí.... Apokalyptický sci-fi thriller disponuje především propracovanými a velkolepými vizuálními efekty. V hlavních rolích Eric Belfour a Scottie Thomson.
Americký sci-fi thriller. Mládeži do 12 let nevhodné, 94 minut, vstupné 70 Kč.

Westernstory

Sobota 6. 8. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 7. 8. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Česká širokoúhlá střelená komedie nabitá létem je ze zákulisí příprav sezóny ve westernovém městečku. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce i legendární Vinnetou a Old Shatterhand. Komediální western navazuje na tradici legendárního Limonádového Joea. V hlavních rolích Mário Kubec, Veronika Kubařová, Petr Vondráček, Bob Klepl, Pavel Zedníček, Kristýna Leichtová a Pavel Landovský.
Česká komedie. Mládeži přístupno, 95 minut, vstupné 70 Kč.

X-men: První třída

Středa 10.8. v 17,00 a ve 20,00 hodin
Další díl sci-fi série. Příběh filmu se odehrává ve 40. až 60. letech minulého století. Dva mladí muži, kteří zatím jen zkoumali své ,,zvláštní" schopnosti a pracovali na zastavení největších hrozeb pro lidstvo. Bývali to přátelé, ale potom se z nich stali nepřátelé na život a na smrt. Stali se z nich Profesor X a Magneto a válka mezi X-meny a Bratrstvem může začít. V hlavních rolích Michael Flassbender, Alice Eve, James McAvoy a Kevin Bacon.
Americký akční sci-fi thriller. Mládeži do 12 let nevhodné, 131 minut, vstupné 70 Kč.

Paul

Čtvrtek 11. 8. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Dva sci-fi nadšenci se setkávají na cestě do území proslaveného pro výskyt UFO. Zde náhodně potkávají mimozemšťana, který je vezme na jízdu, co navždy změní jejich pohled na vesmír. Vidíte bouračku, přibíháte na pomoc, čekáte všechno, i to nejhorší, ale ne metrového mimozemšťana, který dokonce mluví anglicky, ukazuje zadek veřejnosti, miluje staré hitovky, nadává a dokáže oživit ptáka, aby ho potom snědl.... V hlavních rolích Jason Baterman, Seth Rogen a Simon Pegg.
Francouzsko-anglická komedie. Mládeži do 12 let nevhodné, 104 minut, vstupné 70 Kč.

Lidice

Sobota 13. 8. v 17,00 a ve 20,00 hodin, neděle 14. 8. v 17,00 a ve 20,00 hodin
Opravdu si myslíte, že znáte příběh Lidic? Příběh obyčejných lidí, kteří se absurdní shodou náhod připletli do cesty dějinám. Rok 1942 - německá propaganda úzkostlivě tají genocidu páchanou na civilním obyvatelstvu. Po atentátu na druhého muže Třetí říše Reinharda Heydricha však udělá výjimku. Po vypálení malé české vesnice Lidice vše vyhlásí do světa. Jako záminku k vypálení obce stačí jeden milostný dopis. Výpravný velkofilm je natočený podle skutečné události. V hlavních rolích Karel Roden, Zuzana Fialová, Roman Luknár, Zuzana Bydžovská, Veronika Kubařová, Sabina Remundová a Jan Budař.
České historické drama. Mládeži přístupno, 126 minut, vstupné 70 Kč.

Transformers 3

Středa 17. 8. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Když má Sam Witwicky konečně pocit, že už se mu blýská na lepší časy, pravé problémy teprve začínají. Decepticoni se vracejí, aby si vyřídili účty s planetou Zemí. Je opět na autobotech, aby zachránili svět. Ale nebude to tak snadné, decepticoni jsou mnohem silnější, než kdy byli. V hlavních rolích Shia LaBeouf, John Malkovich a John Turturro.
Americký akční dobrodružný sci-fi thriller v českém znění. Mládeži přístupno, 154 minut, vstupné 70 Kč.

Mr. Nice

Čtvrtek 18.8. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Pravdivý příběh nejslavnějšího dealera. Film je založen na skutečném příběhu Howarda Markse, držitele diplomu z Oxfordu, který se stal hlavním dovozcem marihuany v šedesátých letech ve Velké Británii a podařilo se mu uniknout na čas vězení tím, že předstíral, že je agent MI6. Stal se také bojovníkem za legalizaci marihuany, díky čemuž se objevil i na kandidátce do parlamentu.
Anglické drama. Mládeži do 15 let nepřístupno, 121 minut, vstupné 75 Kč.

Harry Potter a relikvie smrti - 2. část

Sobota 20.8. v 17,00 a ve 20,00 hodin, neděle 21.8. v 17,00 a ve 20,00 hodin
Ani jeden nemůže žít, jestliže druhý zůstává naživu. Je to začátek konce, když se Harry, Ron a Hermiona vrátí do Bradavic, aby našli a zničili Voldemortovy poslední horkruxy, ale když se Voldemort dozví o jejich plánech, začíná největší bitva a život, jak ho znají, už nikdy nebude stejný. V hlavních rolích Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bohman Carter, Ralph Fiennes, John Hurt, Gary Oldman a Alan Rickman.
Americko-anglický dobrodružný velkofilm v českém znění. Mládeži přístupno, 130 minut, vstupné 75 Kč.

Pan Popper a jeho tučňáci

Středa 24.8. v 17,30 a ve 20,00 hodin, čtvrtek 25.8. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Film o muži, který choval tučňáky. Pan Popper je úspěšný podnikatel, jeho život se ale obrátí vzhůru nohama poté, co zdědí šest tučňáků. Zatímco jeho byt se tak díky nim postupně mění v zimní krajinku, jeho kariéra se mění v jeden velký průšvih. V hlavní roli Jim Carrey.
Americká komedie v českém znění. Mládeži přístupno, 95 minut, vstupné 70 Kč.

Princ a pruďas

Sobota 27.8. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 28.8. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Čáry. Máry. Fuck. Připravte se na jejich excelenci. Napříč historií vznikaly legendy o odvážných pohledných rytířích, kteří zachraňovali spanilé dívky, zabíjeli draky a bojovali se zlem. Ale za jedním z těchto hrdinů se nachází i neschopný mladší bratr, který se všemožně snaží vyhnout drakům, zlu a problémům všeobecně. Je nucen se připojit k záchraně unesené snoubenky staršího bratra, přidá se k nim Issabel - odvážná bojovnice s nebezpečným úkolem. Než se dostanou ke snoubence, musí se utkat s mnoha děsivými příšerami a zrádnými rytíři. V hlavních rolích Natalie Portman, James Franco a Danny McBride.
Americká akční dobrodružná komedie. Mládeži do 12 let nevhodné, 102 minut, vstupné 70 Kč.

Melancholia

Středa 31.8. v 17,00 a ve 20,00 hodin
Začíná to honosnou svatbou, končí zánikem světa. Nymfomanka - o ženě, která objevuje svoji sexualitu. Nový film dánského režiséra Larse von Triera, který vždy ví, jak způsobit divákovi nevolnost, vypráví uhrančivý příběh dvou sester. V hlavních rolích Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Kiefer Sutherland a Stellan Skarsgard.
Dánské širokoúhlé drama. Mládeži přístupno, 130 minut, vstupné 60 Kč.

Co jste v lomnickém kině promeškali v červenci?

Co uvádějí další kina v Pojizeří:

Srpnová nabídka kina Jitřenka v Semilech

Srpnová nabídka semilského kina Jitřenka

Červenec v Městském kině v Jablonci nad Jizerou

Červenec v Městském kině v Jablonci nad Jizerou

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června
Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů
Botanická zahrada oslaví Mezinárodní den tropů
Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách

Nejčtenější články

19.06.: Víc než sto bruslařů zápolilo v areálu turnovské Maškovy zahrady
19.06.: Složky IZS se veřejnosti představí na semilském Ostrově
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT