Srpnová nabídka Městského kina v Lomnici

31.07.2014 20:00:50 | Autor: KIS Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Srpnová nabídka Městského kina v Lomnici

Lomnické filmové diváky čeká v srpnu další porce filmových zážitků, ve které nechybí novinky ani reprízy oblíbených hitů. K nejzajímavějším patří snímky Kráska a zvíře, Zvonilka a piráti, Velká oříšková loupež nebo Pokrevní pouto. Oživením pro diváky určitě bude 2. ročník promítání letního kina na nádvoří lomnického zámku.

Na zámku budou představení probíhat od 12. do 17. srpna a uvidíte zde například české filmy Noc na karlštějně, parádně pokecal, Babovřesky 2 nebo Revival, ale také dva filmy Quentina Tarantina Pulf Fiction a Nespoutaný Django.

Začátek promítání bude na zámku vždy po setmění (zhruba ve 21 hodin). Občerstvení bude zajištěno. Vstupné na jednotlivá představení bude jednotný 80 Kč. Pokladna otevřena vždy od 20 hodin před každým promítáním. Můžete si s sebou přibalit kromě dobré nálady i deku nebo polštářek, abyste si mohli na lavičkách vychutnat filmovou projekci v plném pohodlí.

Městské kino v Lomnici nad Popelkou v srpnu 2014 uvádí:

KRÁSKA A ZVÍŘE

Sobota 2. 8. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 3. 8. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Francouzská fantastická romantická pohádka v českém znění. Bylo nebylo... Žil kdysi jeden kupec, jehož nejmilejší dcera se jmenovala Kráska. Kupec přišel o vše během strašlivé bouře a jeho rodina byla zruinována. Jednoho dne ztracen uprostřed lesa objevil něco úžasného, hrad plný bohatství. Za utrženou růži pro Krásku však obludné Zvíře požadovalo jeho smrt. Kráska se rozhodne obětovat místo milovaného otce. Vyzbrojena jen svou odvahou a otevřeným srdcem triumfuje nad nebezpečím. Jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadne. Kráska se do zvířete zamiluje, princi se vrátí jeho původní podoba a budou žít šťastně a spokojeně.
Datová projekce. Délka 112 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

NOC NA KARLŠTEJNĚ - NOSTALGICKÉ LETNÍ KINO

Úterý 12. 8. cca ve 21,00 hodin (po setmění) - Letní zámecké kino - nádvoří zámku Lomnice n. Pop.
Český komediální historický muzikál. Na Karlštejn nesmí žádná žena! Přesto se zamilované Daniele Kolářové a neméně zamilované Janě Brejchové podaří přes přísný královský zákaz strávit na hradě jednu noc v přestrojení. Film podle stejnojmenné divadelní hry, kterou v roce 1884 napsal Jaroslav Vrchlický. Dále hrají Karel Höger, Vlastimil Brodský, Jaroslav Marvan, Miloš Kopecký, Waldemar Matuška, Slávka Budínová, Jaromír Hanzlík, Pavel Bartoň, Karel Effa, Karel Hála, Viktor Sodoma, Petr Spálený, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská a Josef Bláha. Režie Zdeněk Podskalský.
Datová projekce. Délka 83 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno.

PARÁDNĚ POKECAL - PREMIÉROVÉ LETNÍ KINO

Středa 13. 8. cca ve 21,00 hodin (po setmění) - Letní zámecké kino - nádvoří zámku Lomnice n. Pop.
V životě Štěpána Procházky. Opět vyhozen ze školy, opět opuštěn přítelkyní a jako vždy bez práce opouští prostory rodné Prahy. Odjíždí bezcílně s přáteli na chatu. Shodou zamotaných okolností se ale ocitá v malém městě Sedmihoří, kde začíná pracovat jako operátor v call-centru. Celý Štěpánův život ale náhle nakopne telefonát tajemné slečny Marie... V hlavních rolích Vít Rohr, Václav Vydra, Jana Krausová, Matěj Ruppert a Lukáš Pavlásek.
Datová projekce. Délka 75 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno.

BABOVŘESKY 2 - RODINNÉ LETNÍ KINO

Čtvrtek 14. 8. cca ve 21,00 hodin (po setmění) - Letní zámecké kino - nádvoří zámku Lomnice n. Pop.
Česká letní komedie Zdeňka Trošky. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty - třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě... Do vesnice přichází kontrolor z „kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit, a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vším bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem. V hlavních rolích Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Vondráčková, Lukáš Langmajer, Pavel Kikinčuk, Ondřej Pavelec, Martin Stropnický, Jiří Pecha, Lubomír Kostelka, Jan Dolanský a Jan Kuželka.
Datová projekce. Délka 110 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno.

PULP FICTION: HISTORKY Z PODSVĚTÍ - KULTOVNÍ LETNÍ KINO

Kultovní Pulp Fiction uvidíte na plátně jabloneckého letního kina

Pátek 15. 8. cca ve 21,00 hodin (po setmění) - Letní zámecké kino - nádvoří zámku Lomnice n. Pop.
Americký krimi thriller v českém znění. Nejkultovnější kultovka devadesátých let. Mnohovrstevnatý vesmír Pulp Fiction vám otevírá svou náruč a vy se můžete stát dalším z miliónů diváků, pro něž se jedná o jeden z filmů jejich života. V hlavních rolích Tim Roth, Amanda Thurmanová, Christopher Walken, John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Uma Thurmanová a Harvey Keitel. Režie Quentin Tarantino.
Datová projekce. Délka 153 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné. Podrobná pozvánka na promítání v Jablonci

NESPOUTANÝ DJANGO - WESTERNOVÉ LETNÍ KINO

Sobota 16. 8. cca ve 21,00 hodin (po setmění) - Letní zámecké kino - nádvoří zámku Lomnice n. Pop.
Americký western v českém znění. Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím občanské války, jehož hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života. V hlavních rolích Jamie Foxx, Christopher Waltz, Leonardo DiCaprio a Samuel L. Jackson.
Datová projekce. Délka 165 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

REVIVAL - ČESKÁ KLASIKA NA ZÁVĚR V LETNÍM KINĚ

Neděle 17. 8. cca ve 21,00 hodin (po setmění) - Letní zámecké kino - nádvoří zámku Lomnice n. Pop.
Česká komedie Alice Nellis nabitá hudbou a humorem, komedie pro muže, pro ženy a vůbec pro všechny. Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek a Marián Geišberg hrají kamarády, jejichž rocková skupina se rozpadla v roce 1972 a kteří se rozhodli pokusit o její velkolepý comeback. V dalších rolích se představí Zuzana Bydžovská, Vojta Dyk a Richard Genzer.
Datová projekce. Délka 116 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

ZVONILKA A PIRÁTI

Středa 20. 8. mimořádně již v 16,00 a v 18,00 hodin
Americká animovaná dobrodružná komedie v českém znění. Velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciózní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze Země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi. Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak zkřížili meče s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook.
Datová projekce. Délka 78 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno.

NOE

Sobota 23. 8. v 17,00 a ve 20,00 hodin, neděle 24. 8. v 17,00 a ve 20,00 hodin
Americký dobrodružný velkofilm v českém znění. Konec světa právě začíná. Svět už zachránila řada hrdinů, ale on byl první. Výpravné dobrodružné drama, které vám odvypráví jednu z nejstarších legend lidstva, tak jak jste ji asi ještě neslyšeli. V hlavních rolích Russell Crowe, Anthony Hopkins, Jennifer Connelly a Emma Watson.
Datová projekce. Délka 138 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ

Sobota 30. 8. v 17,30 hodin, neděle 31. 8. v 15,30 a v 17,30 hodin - Loučení s prázdninami v kině!
Americká animovaná dobrodružná komedie v českém znění. Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku - přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit.
Datová projekce. Délka 90 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno.

POKREVNÍ POUTO

Sobota 30. 8. ve 20,00 hodin, neděle 31. 8. ve 20,00 hodin
Americko-francouzský retro krimi thriller v českém znění. Příběh dvou bratrů, z nichž každý stojí na opačné straně zákona. Oba dva ale čelí organizovanému zločinu v Brooklynu v roce 1970. V hlavních rolích Marion Cotillard, Mila Kunis a Clive Owen.
Datová projekce. Délka 144 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné.

Letní kino Lomnice zve na filmovou klasiku na zámek

Lomničáky čeká o prázdninách Léto na zámku

Co jste v lomnickém kině promeškali v červenci?

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Srpnová nabídka turnovských kin

Srpnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Prázdninová nabídka Kino 70 Jilemnice

KC Kino Železný Brod o prázdninách nepromítá

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na Smržovce počtrnácté pořádají Prolínání - Sen o Jizerských horách

Jizerskohorské pochoutky, výrobky s označením regionální produkt, ruční zpracování vlny, zdobení perníčků, šikovné ruce dráteníka a košíkáře, hospodářská zvířata, sokolníky, bosoviště a mnoho dalšího nabídne 14. ročník akce Prolínání - Sen o Jizerských horách aneb Smržovský jarmark, která se koná 21. května 2022 v lesoparku na Smržovce. Podrobná pozvánka

Architekt představí chystanou podobu parku u Severočeského muzea

Obnovou by měl v budoucnu projít park, který obklopuje Severočeské muzeum v Liberci. Bližší informace o této chystané akci se mohou zájemci dozvědět ve čtvrtek 19. května od 17 hodin. V tento den a čas se v muzeu uskuteční představení plánovaného projektu obnovy muzejního parku. „Severočeské muzeum prošlo v minulých letech z velké části náročnou rekonstrukcí. K nádherné budově patří také památkově chráněný park, který si zaslouží tomu odpovídající péči. Z toho důvodu jsme s obnovou oslovili jeden z nejlepších ateliérů nejen v České republice, ale i z hlediska evropského, a sice Ateliér Krejčiříkovi. Mají za sebou takové práce, jakými jsou revitalizace Lednicko-valtického areálu nebo park na Kuksu," řekla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Pohádkový les v Semilech bude letos O stromech a bytostech
Okresní soutěž: V duelu o první místo Zálesní Lhota vyhrála v Tatobitech
Okresní přebor: Libštát vyhrál jasně 5:0 na trávníku prvních Roztok
Májový jarmark opět oživí jilemnické náměstí

Nejčtenější články

18.05.: Řidič vlivem mikrospánku přejel v Železném Brodě do protisměru
18.05.: I.A třída: Košťálov/ Libštát doma udolal Rynoltice
17.05.: Krajský přebor: Turnov i Sedmihorky si přesvědčivě připsaly tři body

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se sex shop staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT