Štajner gól nedal, přesto Andy porazilo Dalmach

07.12.2010 16:18:02 | Autor: Karel Palounek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Štajner gól nedal, přesto Andy porazilo Dalmach

V zaplněné turnovské hale se odehrálo kvalitní a dramatické utkání druhé futsalové ligy, kde lákadlem pro diváky určitě byla účast Jiřího Štajnera v barvách Andy Liberec.

Domácí Dalmach se musel obejít bez zraněného Petříka a obou gólmanů, takže si v bráně odbyl ligovou premiéru mladý Petr Prokopec. Kromě Štajnera byly na straně Liberce k vidění další známé tváře, Miroslav Král zkoušející před lety divizi v Turnově (a současně hrající i za Jilemnici v sálovém fotbale) a také semilští Jaroslav Peškar a Kamil Makula.

TJ FC Dalmach Turnov - Andy Liberec 6:10 (2:3)

Od úvodního hvizdu byl na straně domácích nejvíce aktivní Kalousek a po nastřeleném břevnu připravil gólovku pro Kulhánka a Dalmach se ujal vedení. Na druhé straně se Peškar nejprve zastřeloval do tyče a napodruhé se bodlem už nemýlil. Makula přistrčil balón při zahrávání přímého kopu na Krále, který ho poslal od břevna do sítě a Andy šlo poprvé do vedení. Vyrovnání zařídil Kalousek s přispěním obranného zákroku Jíry. Po nahrávce z rohového kopu se dostal ke střele Makula a míč prošel až za Prokopcova záda. Za faul na pronikajícího Škrétu dostal Jíra od rozhodčích červenou kartu. Dalmach ovšem přesilovku nevyužil a tak turnovští hráči odcházeli do kabiny s jednogólovým mankem.

Po změně stran připravil Kalousek tentokrát gólovku pro Bernarda, který balón dotlačil do sítě. Andy odpovědělo narážečkou Štajnera se Zemanem-3:4. Dalmach naposledy srovnal skóre po pěkné individuální akci Kratochvíla. Do dvoubrankového vedení odskočili Liberečtí góly Betyára a Zemana. Když další branku přidal po chybě v power-play Král, zdálo se být rozhodnuto. Hráči Andy však trochu polevili v koncentraci a toho během minuty využil dvěma góly Kratochvíl. Nadějný stav na dramatickou koncovku zhatil šestý akumulovaný faul a nařízenou desítku exekutor Král s jistotou proměnil. Andy v úplném závěru přidalo ještě dvě branky a potvrdilo současnou střeleckou formu.

Branky: Kratochvíl 3, Kalousek, Bernard, Kulhánek - Král 4, Zeman 3, Makula, Peškar, Betyár. Rozhodčí: Trlida, Milner. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (Jíra). Diváků: 100. Sestava FC Dalmach: Prokopec - Bakeš, J. Mencl, Bernard, Škréta, Zdražil, Kalousek, Kulhánek, Kratochvíl.

Ostatní výsledky 9. kola: Kadaň - Mělník 0:12, Příbram - Litoměřice 5:3, Benešov - Hradec Králové 5:4, Slaný - Kladno 2:12, Alfa Liberec - volno.

2. liga západ

1.

Andy Liberec

10

9

0

1

82: 41

27

2.

UFA Hradec Králové

9

6

0

3

43: 36

18

3.

Alfa Liberec

9

6

0

3

40: 46

18

4.

SK Kladno

9

5

0

4

47: 25

15

5.

Olympik Mělník

9

5

0

4

47: 34

15

6.

Arsenal Benešov

9

5

0

4

45: 44

15

7.

FC Dalmach Turnov

9

4

0

5

44: 41

12

8.

CF Litoměřice

9

3

1

5

44: 44

10

9.

FC 83 Příbram

9

3

0

6

43: 65

9

10.

RSC Slaný

9

2

0

7

40: 55

6

11.

Betis Kadaň

9

1

1

7

20: 64

4

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz

Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.

Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad

Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Téměř 31 milionů korun obdrží obce z Programu obnovy venkova
Liberecký kraj rozdělí půl milionu na bezpečnější trailové tratě
Kraj v rytmu ZUŠ Open: umění zaplní náměstí, parky i zahrady
Špéráci se opět ujali organizace turnovského Majálesu
Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2025 získalo šest oceněných

Nejčtenější články

09.05.: Hasiči pomáhají kolegům u požáru v NP České Švýcarsko
09.05.: Kultura v Železném Brodě v květnu
10.05.: Jak dopadlo pálení čarodějnic z hlediska policie?

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT