Start roku v Turnově opět s Novoročním ohňostrojem 2025

30.12.2024 18:06:10 | Autor: redakce | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Turnov

Start roku v Turnově opět s Novoročním ohňostrojem 2025

Novoroční ohňostroj 2025 se koná ve středu 1. ledna Na Lukách. V 16 hodin bude první podvečer roku zahájen koncertem mladé turnovské kapely Axis Deficit, na samotný ohňostroj se můžete těšit od 17 hodin. Podvečerem provází Eva Kordová. Chybět nebude ani oblíbený stánkový prodej občerstvení.

Samozřejmě nemůžeme vynechat výtvarnou výzvu pro všechny děti. Téma roku 2025? Svého maskota mají různé akce nebo organizace, může to být lidská, pohádková nebo zvířecí postava. Nakreslete nebo namalujte, jak by mohl vypadat maskot města Turnov. Přineste obrázek na místo Novoročního ohňostroje 2025 a my každého malého výtvarníka odměníme drobnou odměnou. Všechny dětské práce v průběhu ledna vystavíme na turnovské radnici.

„Upozorňujeme, že parkoviště Na Lukách bude v době konání ohňostroje z technických důvodů uzavřeno. Akce by v této podobě nemohla proběhnout bez finanční podpory podnikatelů Turnovska, za což jim patří obrovské díky!," upřesnila tisková mluvčí města Turnov Marcela Jandová.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.

Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení

Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
Prezident dostal v Jablonci hodiny, jeho choť vánoční ozdoby
Vánoční řemeslnické trhy v Turnově letos 12. a 13. prosince
V Turnově se na celý týden uzavře průchod U Svěrácké brány

Nejčtenější články

09.12.: Prezident republiky Petr Pavel a jeho manželka navštíví Liberecký kraj
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT