Šťastná branka proti Živanicím posunula Přepeře do čela ČFL!

05.04.2022 21:44:32 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Šťastná branka proti Živanicím posunula Přepeře do čela ČFL!

V sobotním studeném a větrném dopoledni hostily Přepeře Živanice a chtěly odčinit minulé domácí zaváhání. To se jim nakonec podařilo šťastnou brankou v 90. minutě, která je dokonce při zaváhání rezervy Jablonce posunula do čela tabulky ČFL!

FK Přepeře - Sokol Živanice 1:0 (0:0)

V úvodu se hrál opatrný fotbal se spoustou soubojů ve středu hřiště. K první střele se dostal v 7. minutě Hadaščok, ale tečovaná střela ze za vápna nebyla nebezpečná. V 10. minutě zahrával Bulíř roh, odražený míč se dostal k Ježkovi, jeho střela z 12 metrů minula o metr branku Frydrycha. Ve 12. minutě nebezpečně centroval hostující Pánek, ale Novotný na malém vápně míč před nabíhajícím útočníkem elegantně zpracoval a založil rychlý protiútok. Po rychlé kombinaci se k centru dostal Martan, Ježkova hlavička z malého vápna však jen těsně minula pravou tyčku hostující branky. Ve 21. minutě hostující Polák vyslal míč za přepeřskou obranu, ale Truksa včasným vyběhnutím znemožnil Štěpánkovi, aby se dostal do gólové šance. Ve 23. minutě domácí Hadaščok vyslal do úniku Ježka, ten předložil míč na penaltu Tvarohovi, který rozvlnil síť. Bohužel pomezní signalizoval ofsajd. Ve 26. minutě předvedly Přepeře krásnou a rychlou akci po levé straně. Kventsar na Bulíře, ten z jedné na Tvarohu, který přihrával pod sebe. Hadaščok míč pustil mezi nohama a Martan zcela sám z penalty levačkou netrefil odkrytou branku. Ve 31. minutě se opřel do odraženého míče hostující Kopecký, ale střela šla vysoko nad. Ve zbytku poločasu se hrálo od vápna k vápnu, bez výraznější šance na obou stranách.

V 51. minuta Novotný našel na půlce Ježka, ten hlavou prodloužil za sebe na nabíhajícího Hadaščoka, který mohl jít sám na brankáře, ale byl bohužel v půlmetrovém ofsajdu. V 52. minutě po faulu Novotného zahrávali hosté přímý volný kop z 18 metrů. K balónu se postavil Kopecký, který vyslal prudkou střelu přes zeď. Ovšem Truksa předvedl parádní robinzonádu a jednou rukou vytáhl míč ze šibenice nad břevno. V 57. minutě si na prudký Kventsarův centr naběhl Ježek a hlavičkou trefil břevno. Jeho dorážku Frydrych zneškodnil na brankové čáře. V následujících minutách přidaly Přepeře na obrátkách a snažily se vstřelit vedoucí branku. Hra se přesunula převážně na polovinu hostů, kteří se snažili chodit do rychlých protiútoků. V 69. minutě po centru Nováka chyběl na zadní tyči krůček Janošíkovi. V 75. minutě se po trestném kopu Kopeckého dostal ve vápně ke střele Kakrda, trefil pouze hlavu domácího kapitána Nesvadby. V 78. minutě rozehrál Pavlata do levé strany na Janošíka, jeho centr našel hlavu Hadaščoka, ale Frydrych je pokus kryl. V 90. minutě Nesvadba přihrál míč na levou stranu, Kventsar míč potáhl a odcentroval. Synek na penaltě míč pustil na zcela volného Nováka. Ten si míč zpracoval, levačkou na zadní tyč nedal Frydrychovi v brance šanci a rozhodl jedinou brankou zápas!


„Byl to velice těžký zápas, Živanice potvrdily, že jsou velice nebezpečný soupeř. Mají vyzrálé a zkušené mužstvo. V závěru jsme ale měli větší hlad po vítězství a odměnou byla branka Dana Nováka v poslední minutě. Soutěž je velice vyrovnaná, každý může porazit každého. Dnes to byly vydřené tři body, které nás posunuly do čela tabulky," hodnotil utkání místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branka: 90. Novák. Rozhodčí: Vychodil - Havlík, Janíček, ŽK: 2:0. Diváků: 100. Přepeře: Truksa - Novotný, Žukowski, Nesvadba, Kventsar - Pavlata, Tvaroha - Martan (68. Janošík), Hadaščok (88. Prokopec), Bulíř (63. Novák) - Ježek (68. Synek).

V neděli 10. dubna hrají Přepeře na hřišti třetího celku SK Zápy. Příští domácí utkání odehrají v RTW areně 16. dubna od 10.30 s celkem FK Pardubice B.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek prvního jarního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Dukla porazila Přepeře díky nešťastné vlastní brance
Domácí zápas Přepeře nezvládly. Jediný gól stačil na vítězství Brozan
Fotbalisté Přepeř využili v Teplicích přesilovku a vezou tři body
Přepeře vstupují do jarní části ČFL zápasem v Teplicích
Fotbalisté Přepeř sehráli už pět přípravných utkání
Fotbalisté FK Přepeře: S druhým místem po podzimu jsme spokojeni

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.

Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity

Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign

Nejčtenější články

15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
14.03.: Demoliční práce na hale v Turnově 2 jsou v plné síle
14.03.: Tetřívci začínají tokat. KRNAP zavírá dočasně některé cesty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT