Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.

29.09.2022 19:43:51 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.

Za krásného zářijového teplého počasí se v Turnově v sobotu 24. září konal tradiční Svatováclavský fotbalový turnaj, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Do turnaje se tento rok přihlásilo opět sedm družstev, přičemž se hrálo systémem každý s každým a nejlepší čtyři týmy postoupily do vyřazovacích bojů. Žízeň se hasila pivem ze Svijan.

„Celkem se do hry zapojilo téměř 61 hráčů. Zápasy trvaly 10 minut a hrálo se systémem 5+1. Dohromady v 25 zápasech padlo 78 branek. K penaltovým rozstřelům došlo ve finále i v zápase o 3. místo. Turnaj byl velice vyrovnaný. Svědčí o tom počet bodů, které týmy nasbíraly. První dva týmy po 12 bodech, třetí po 10 a čtvrtí s pátými po 8 bodech," shrnul statistiky turnaje pořadatel Zdeněk Hloušek.

Hráči pořadatelského týmu z Proseče si po dobrých výkonech došli k prvnímu místu ve skupině, přičemž se jim podařilo nastřílet i nejvíce branek. Největším překvapením turnaje se stal tým FC Zatáčky, který obhajoval mistrovský titul z loňského roku, ale vzhledem k velikým absencím musela spojit síly s AS Roma jinak by vůbec neměla dost hráčů na hru. Bohužel se jim vůbec nedařilo a ze skupiny nepostoupili.

Nejlepší brankář Pavel Strohchneider<br />Autor: Archiv Zdeňka Hlouška „Nejlepší střelec turnaje byl již potřetí za sebou vyhlášen Jan Flégr týmu Proseč C. F. s 12 brankami a nejlepší brankář byl hráč Pavel Strohchneider z týmu Purťa Team, který ve skupině dokonce vstřelil branku přes celé hřiště a obdržel pouze tři branky ve skupině," dodal Zdeněk Hloušek.

Konečné pořadí:
1. Proseč C. F.
2. Da Giorgio
3. FC Slovanka
4. Purťa Team
5. FC Jablonec
6. AS Roma Zatáčka
7. FC Olympic Turnov

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým FC Zatáčka

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT