Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.

29.09.2022 19:43:51 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.

Za krásného zářijového teplého počasí se v Turnově v sobotu 24. září konal tradiční Svatováclavský fotbalový turnaj, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Do turnaje se tento rok přihlásilo opět sedm družstev, přičemž se hrálo systémem každý s každým a nejlepší čtyři týmy postoupily do vyřazovacích bojů. Žízeň se hasila pivem ze Svijan.

„Celkem se do hry zapojilo téměř 61 hráčů. Zápasy trvaly 10 minut a hrálo se systémem 5+1. Dohromady v 25 zápasech padlo 78 branek. K penaltovým rozstřelům došlo ve finále i v zápase o 3. místo. Turnaj byl velice vyrovnaný. Svědčí o tom počet bodů, které týmy nasbíraly. První dva týmy po 12 bodech, třetí po 10 a čtvrtí s pátými po 8 bodech," shrnul statistiky turnaje pořadatel Zdeněk Hloušek.

Hráči pořadatelského týmu z Proseče si po dobrých výkonech došli k prvnímu místu ve skupině, přičemž se jim podařilo nastřílet i nejvíce branek. Největším překvapením turnaje se stal tým FC Zatáčky, který obhajoval mistrovský titul z loňského roku, ale vzhledem k velikým absencím musela spojit síly s AS Roma jinak by vůbec neměla dost hráčů na hru. Bohužel se jim vůbec nedařilo a ze skupiny nepostoupili.

Nejlepší brankář Pavel Strohchneider<br />Autor: Archiv Zdeňka Hlouška „Nejlepší střelec turnaje byl již potřetí za sebou vyhlášen Jan Flégr týmu Proseč C. F. s 12 brankami a nejlepší brankář byl hráč Pavel Strohchneider z týmu Purťa Team, který ve skupině dokonce vstřelil branku přes celé hřiště a obdržel pouze tři branky ve skupině," dodal Zdeněk Hloušek.

Konečné pořadí:
1. Proseč C. F.
2. Da Giorgio
3. FC Slovanka
4. Purťa Team
5. FC Jablonec
6. AS Roma Zatáčka
7. FC Olympic Turnov

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým FC Zatáčka

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.

Liberecký kraj má připomínky k návrhu konsolidačního balíčku

Krajští radní na mimořádném jednání schválili čtyři zásadní připomínky k navrhované novele zákona o rozpočtovém určení některých daní. Nesouhlasí například s jeho snížením nebo navrhují podíl kraje na spotřební dani z minerálních olejů. „Chápu, že vláda s návrhem na úspory veřejných financí přijít musela. Stejně jako v každé domácnosti, pro kraj nebo obec platí, že nemohou dlouhodobě utrácet víc, než jaké jsou jejich příjmy. Stejně by se dlouhodobě měl chovat i stát ve vztahu ke svým výdajům. Z každodenní zkušenosti vedení krajských financí však navrhujeme některé změny provést jinak. Jde nám zejména o to, aby byl řešen systém financování krajů. Podíly příjmů jednotlivých regionů dávno neodpovídají dnešní realitě," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Správa KRNAP vaří pivní narozeninový speciál
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola
Turnovské koupaliště zahájilo provoz
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. června
Začátkem června startují stavební práce ve Fučíkově ulici v Turnově

Nejčtenější články

03.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola
02.06.: Začátkem června startují stavební práce ve Fučíkově ulici v Turnově
02.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT