Symbolických 31 výherců se zdarma podívá na koncert v Rokytnici

30.08.2013 10:28:29 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Symbolických 31 výherců se zdarma podívá na koncert v Rokytnici

Celkem 31 výherců, tedy stejně jaké výročí slaví v letošním roce skupina Arakain, se může těšit na koncert v sobotu 31. srpna od 20 hodin v Rokytnici nad Jizerou. K tomu se fanouškům představí v 18 hodin Alanis Morissette revival a děti potěší od 16 hodin Příběhy včelích medvídků.

Správná odpověď na otázku V jakém roce vznikla skupina Arakain? byla tentokrát velmi lehká a z rekordních celkem 124 odpovědí byly chybné jen čtyři. Správně pro pořádek tedy bylo za c (1982).

Po jedné vstupence vyhrálo v naší soutěži těchto 31 výherců: Martina Šubrtová, Romana Procházková, Jana Votočková, Filip Škrabálek, Lea Hušková, Jana Mračková, Ota Rezler, Jan Petr, David Vlk, Tomáš Průša, Jan Jarý, Michaela Waňková, Daniel Walter, Miloš Lehký, Barbora Malíková, Petr Malík, Michal Vyšanský, Jan Šmika, Luboš Jindřišek, Tereza Kučerová, Radka Ottová, Monika Rezlerová, Natálie Kristanová, Viktor Javůrek, Martin Šulc, Pavel Kuřík, Hynek Novotný, Martina Bartáková, Tomáš Pozdníček, Jan Mařas, Jaroslav Hásek.

Výherci si mohou vyzvednout lístky na Kontaktním místě Rotextile, Horní Rokytnice 449, 512 44 Rokytnice nad Jizerou nebo v Informačním centru Jilemnice, Masarykovo náměstí 140, 514 01 Jilemnice v pátek do 17 hodin nebo v sobotu dopoledne nebo až přímo v sobotu 31. srpna 2013 na pokladně v areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou!

Článek a  fotogalerie z proběhlého koncertu:

FOTO: Arakain skvělým vystoupením uzavřel letní koncerty v Rokytnici

Soutěž a podrobnosti o šesté koncertní sobotě v rokytnickém areálu

Články a fotogalerie z předchozích koncertních sobot: 

FOTO: Pátá kulturní sobota v Rokytnici zabavila dvě generace diváků

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

Třetí koncertní sobota v areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou - vystoupení skupiny Noid a Václava Noida Bárty<br />Autor: Petr Ježek

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT