Táborová základna v Krčkovicích se připravuje na zimu

13.11.2023 22:43:58 | Autor: Zdenka Štrauchová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Hrubá Skála,Turnov

Táborová základna v Krčkovicích se připravuje na zimu

Kromě zazimování sportovišť má nyní Městská sportovní Turnov, s.r.o. na starosti i nový objekt táborové základny v Krčkovicích. Již od minulého týdne probíhá řada drobných prací.

„V prvé řadě provádíme obložení bojlerů pod terasou, aby přes zimu nedošlo k nějakým škodám. Kompletně vypouštíme vodu z celého objektu, odmontováno bylo 18 vodovodních baterií, sifony, bojlery..." popsal Pavel Mikeš, technik Městské sportovní Turnov.

Jak pokračoval, během listopadu by rádi ještě obložili lepenkou jímku, aby tam nezatékala voda. Na odvezení je připravena myčka a všechny nádoby jako třeba zásobníky na mýdlo. Zkrátka vše, co by mohlo přes zimu popraskat.

Směrem k terase by měla být instalována po celé délce objektu kokosová rohož, která svah zpevní a zamezí při deštích naplavení vody až na dlažbu.

Před časem přibyla v dřevostavbě nová kamna a také topné panely do koupelen. Na další sezónu tak byl objekt finálně dovybaven.

Novou dřevostavbu, ve které je jídelna s kuchyní, sociální zázemí a obytné podkroví se zhruba dvaceti místy ke spaní, již letos o prázdninách využívalo Středisko volného času Žlutá ponorka. Kromě toho se stihl i komerční pronájem pro děti z Nového Boru. Dřevostavbu v krásném prostředí Českého ráje mohou využívat i další turnovské organizace na školní výlety, harmonizační pobyty nebo i pro skupinové či individuální rekreace.

V roce 2024 se počítá, že pronájem bude možný od začátku dubna do konce října. Více o pronájmech na: https://www.ponorkaturnov.cz/taboriste-krckovice

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Táborová základna v Krčkovicích získala nový háv

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován

Koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem nazvané Dvě slunce právě absolvuje zpěvačka Aneta Langerová. V úterý 5. prosince od 19 hodin zavítá do jabloneckého divadla. Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů.

Dva drony pro bezpečnější Jablonec

Dva drony, jeden vybavený i termokamerou, v celkové hodnotě 240 tisíc korun bez DPH zakoupilo statutární město Jablonec nad Nisou. Nyní je zapůjčilo na základě smlouvy Policii ČR, Územnímu odboru Jablonec, a drony se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v městě. Jablonec nad Nisou je prvním městem v Libereckém kraji, který bude mít drony k dispozici. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

První adventní neděle znamenala pro Dalmach tři body
Ježíškova vánoční pošta je v turnovském infocentru otevřená
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina

Nejčtenější články

02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
02.12.: Adventní a vánoční Valdštejn začíná
02.12.: Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT