Táborová základna v Krčkovicích se připravuje na zimu

13.11.2023 22:43:58 | Autor: Zdenka Štrauchová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Hrubá Skála,Turnov

Táborová základna v Krčkovicích se připravuje na zimu

Kromě zazimování sportovišť má nyní Městská sportovní Turnov, s.r.o. na starosti i nový objekt táborové základny v Krčkovicích. Již od minulého týdne probíhá řada drobných prací.

„V prvé řadě provádíme obložení bojlerů pod terasou, aby přes zimu nedošlo k nějakým škodám. Kompletně vypouštíme vodu z celého objektu, odmontováno bylo 18 vodovodních baterií, sifony, bojlery..." popsal Pavel Mikeš, technik Městské sportovní Turnov.

Jak pokračoval, během listopadu by rádi ještě obložili lepenkou jímku, aby tam nezatékala voda. Na odvezení je připravena myčka a všechny nádoby jako třeba zásobníky na mýdlo. Zkrátka vše, co by mohlo přes zimu popraskat.

Směrem k terase by měla být instalována po celé délce objektu kokosová rohož, která svah zpevní a zamezí při deštích naplavení vody až na dlažbu.

Před časem přibyla v dřevostavbě nová kamna a také topné panely do koupelen. Na další sezónu tak byl objekt finálně dovybaven.

Novou dřevostavbu, ve které je jídelna s kuchyní, sociální zázemí a obytné podkroví se zhruba dvaceti místy ke spaní, již letos o prázdninách využívalo Středisko volného času Žlutá ponorka. Kromě toho se stihl i komerční pronájem pro děti z Nového Boru. Dřevostavbu v krásném prostředí Českého ráje mohou využívat i další turnovské organizace na školní výlety, harmonizační pobyty nebo i pro skupinové či individuální rekreace.

V roce 2024 se počítá, že pronájem bude možný od začátku dubna do konce října. Více o pronájmech na: https://www.ponorkaturnov.cz/taboriste-krckovice

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Táborová základna v Krčkovicích získala nový háv

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT