Táborsko vyřadilo Přepeře z poháru až gólem v prodloužení

15.09.2022 18:05:56 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Středeční odpoledne bylo vyhrazeno zápasům 2. kola Mol cupu. Přepeře přivítaly v RTW Areně druholigové Táborsko, které v týdnu čerstvě převzal nový trenér Roman Nádvorník, jenž vystřídal Radoslava Kováče povolaného do prvoligových Pardubic. Domácí celou základní dobu udrželi vyrovnaný stav a hosté rozhodli až v prodloužení.

FK Přepeře - FC Silon Táborsko 0:1 (0:0) po prodloužení

Prvních 10 minut byl lepší zkušenější soupeř, ale zbytek utkání byli domácí vyrovnaným soupeřem a vytvořili si mnoho šancí. V 88. a 90. minutě mohli domácí hráči před táborskou brankou zajistit vítězství, ale brankáře Zadražila nepřekonali. Rozhodnutí tak přinesla až třetí minuta druhého prodloužení, když po tyči a vyražení brankářem Truksou míč za jeho záda nadvakrát doklepl Nešpor.

„Odehráli jsme velice dobré utkání. Hráče je třeba za nasazení pochválit, o to víc mě mrzí vyřazení. Určitě jsme ale ukázali, že fotbal hrát umíme. Doufám, že v sobotu dopoledne se zápas navíc tolik neprojeví na hráčích, protože chceme navázat na získané body z venku," řekl k zápasu trenér Přepeř Zbyněk Houška.

Branky: 108. Nešpor. Rozhodčí: Šulcová - Kříž, Novák, ŽK: 3:1 (73. Tvaroha, 89. Gebert, 111. Pavlata - 71. Kosek). Přepeře: Truksa - Jánošík (106. Habr), Tvaroha, Nesvadba (46. Bulíř), Šulc - Martan, Gebert, Pavlata, Novák - Majer, Dynek (63. Vyčítal). Táborsko: Zadražil - Plachý, Mamadou (46. Navrátil), Mezera, Tusjak - Sy Babacar (62. Varačka), Bezpalec, Kopřiva (62. Liepa), Kosek (100. Šplíchal) - Tolno (46. Nešpor), Ledecký (77. Provazník).