The PeaNuts a Foxy Mama zahrají na dalším klubovém večeru

05.12.2021 11:53:32 | Autor: jb, pjs | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

The PeaNuts a Foxy Mama zahrají na dalším klubovém večeru

Další koncert v cyklu klubových večerů v Semilech se odehraje v pátek 10. prosince a vystoupí na něm převážně semilská kapela The PeaNuts složená z mladých muzikantů interpretujících především bluesrock.

Druhá hudební formace večera bude Foxy Mama. Jejich autorská tvorba míchá hard rock, blues a soul.

Obě hudební formace mají společné obsazení mladými talentovanými hráči, ale také společné první místo na loňské mezinárodní soutěži Blues Aperitiv. První z vystupujících kapel je téměř domácí trio ze Semil, které vzniklo v roce 2016. The PeaNuts vedení kytaristou, zpěvákem a skladatelem Matějem Myslivcem hrají převážně vlastní tvorbu, žánrově se pohybují mezi blues, bluesrockem, funkem a hardrockem. Trio čerpá inspiraci od různých bluesových a rockových interpretů jako například Henrik Freischlader, Richie Kotzen, Pearl Jam, Led Zeppelin nebo Jimi Hendrix. Mezi největší úspěchy kapely patří finálová účast v historicky první české Blues Challenge 2019. Na mezinárodní soutěži Blues Aperitiv 2020 v Šumperku se stali jedním z vítězů. Nominovali se tak do programu letošního festivalu Blues Alive. Horkou novinkou je, že The PeaNuts ve složení Matěj Myslivec, Václav Matěcha a Richard Jozefy v listopadu pokřtí své úplně první album Dawn.

Foxy Mama je trio, které čerpá inspiraci z hudby 60. a 70. let. Autorská tvorba kapely míchá hard rock, blues a soul. Trio vzniklo v roce 2018 s cílem přinést na hudební scénu autentické pojetí těchto žánrů. Originalita vlastní tvorby tkví v propojení tradičních a moderních prvků amerického blues rocku. V roce 2020 byli jedním z vítězů mezinárodní soutěže Blues Aperitiv v Šumperku.

V Semilech se na společný koncert těchto dvou hudebních nadějí můžete těšit v pátek 10. prosince od 19.30 v Klubové scéně v 1. patře KC Golf.

Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec se připravuje na nákup elektřiny a plynu na burze

Jablonec nad Nisou začne nakupovat elektrickou energii a zemní plyn na příští rok na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKBK), a to formou centralizovaného zadávání. Nakupovat energetické komodity může město pro sebe i pro zřizované organizace i po částech. Více podrobností na Našem Jablonecku

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pozvánka na tradiční prázdninovou akci lomnického muzea
Hasiči zasahují v Horkách u požáru sila s dřevěnými pilinami
Obrazem: Senioři zápolili na Městském stadionu v Tanvaldě
Anonym hrozil bombou v průmyslové zóně v Turnově, evakuovali 70 lidí
Lužické hory zvou na výhledy, koupání i cyklohrátky. Nechybí ani pivo

Nejčtenější články

28.06.: Anonym hrozil bombou v průmyslové zóně v Turnově, evakuovali 70 lidí
28.06.: Hasiči zasahují v Horkách u požáru sila s dřevěnými pilinami
27.06.: Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT