TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

22.06.2022 19:30:22 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

Fotbalový oddíl TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100. výročí založení fotbalového klubu v Jablonci nad Jizerou. Oslava se bude konat v areálu Pilišťata v sobotu 25. června od 13 hodin a nebude chybět zápas staré gardy proti lyžařům a družstva mužů proti bývalým reprezentantům.

Co se týče oslavy, tak program začne už ve 13 hodin zápasem starší přípravky, následovat bude ve 14 hodin utkání staré gardy (věk 48 - 58). Jedná se o generaci, která na přelomu tisíciletí postoupila po dlouhých letech z okresního přeboru do I.B třídy. Protivníci budou sportovci zimních lyžařských sportů, kterých bude nejvíce z nedalekého Harrachova - bývalí skokani, lyžaři, sdruženáři.

Hlavní zápas mužů Jablonce nad Jizerou bude od 16 hodin s internacionály Československa a známými osobnostmi. Hrát budou Jan Koller, Dominik Hašek, Ján Kocián, Laco Jurkemik, Milan Luhový, David Moravec, Jaroslav Hlinka a další.

„Program o přestávkách budou doplňovat mažoretky, po celý den zde bude moderátor, pro děti bude připravena spousta atrakcí i soutěží. Večer od 20 hodin budou vystupovat tři místní kapely, pro fanoušky budou k dispozici velké stany s lavičkami k sezení v případě nepříznivého počasí. Samozřejmostí jsou stánky s pitím a dobrým jídlem," doplnil za pořadatele podrobnosti Jan Nechanský.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. června

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj opět ocení pedagogické pracovníky

Po dvouleté pauze se znovu uskuteční tradiční oceňování pedagogických pracovníků škol a školských zařízení nacházejících se na území Libereckého kraje. Akce se koná u příležitosti připomenutí Dne učitelů. Již 19. ročník této události se začíná ve čtvrtek 30. března 2023 od 16 hodin v prostorách multimediálního sálu Libereckého kraje. „Do 14. ledna 2023 bylo možné nominovat pedagogické pracovníky ze škol a školských zařízení, a to do tří kategorií, kterými jsou Výrazný přínos pro rozvoj školství v Libereckém kraji, Ocenění za dlouhodobou pedagogickou činnost a Zásluhy o rozvoj školství v Libereckém kraji," vysvětlil náměstek hejtmana pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost Jiří Čeřovský.

Kšanda Jaroslava Sypala pobaví diváky ve Velkých Hamrech

V pátek 31. března od 19 hodin bude ve Velkých Hamrech hostovat známý komik Jaroslav Sypal s Agenturou Snů se svojí skvělou komedií Kšanda. Známá jména jako Heidy Janků, Martin Maxa, Milan Pitkin a další jsou zárukou dobré zábavy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nepotřebné věci opět dostaly druhou šanci. Na kraji vytřídili 80 pytlů
Připomeneme si 110. výročí úmrtí Bohumila Hanče a Václava Vrbaty
Hodina Země 2023 bude také v Turnově
Kariéru Otty Bedřicha hraběte Harracha osvětlí Ondřej Capoušek
Harlej dojede do bozkovské sokolovny

Nejčtenější články

24.03.: Připomeneme si 110. výročí úmrtí Bohumila Hanče a Václava Vrbaty
23.03.: Na turnovské Špéře jsou aktivní
22.03.: S rezervou Pardubic vyválčily Přepeře bod za remízu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT