TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

22.06.2022 19:30:22 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

Fotbalový oddíl TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100. výročí založení fotbalového klubu v Jablonci nad Jizerou. Oslava se bude konat v areálu Pilišťata v sobotu 25. června od 13 hodin a nebude chybět zápas staré gardy proti lyžařům a družstva mužů proti bývalým reprezentantům.

Co se týče oslavy, tak program začne už ve 13 hodin zápasem starší přípravky, následovat bude ve 14 hodin utkání staré gardy (věk 48 - 58). Jedná se o generaci, která na přelomu tisíciletí postoupila po dlouhých letech z okresního přeboru do I.B třídy. Protivníci budou sportovci zimních lyžařských sportů, kterých bude nejvíce z nedalekého Harrachova - bývalí skokani, lyžaři, sdruženáři.

Hlavní zápas mužů Jablonce nad Jizerou bude od 16 hodin s internacionály Československa a známými osobnostmi. Hrát budou Jan Koller, Dominik Hašek, Ján Kocián, Laco Jurkemik, Milan Luhový, David Moravec, Jaroslav Hlinka a další.

„Program o přestávkách budou doplňovat mažoretky, po celý den zde bude moderátor, pro děti bude připravena spousta atrakcí i soutěží. Večer od 20 hodin budou vystupovat tři místní kapely, pro fanoušky budou k dispozici velké stany s lavičkami k sezení v případě nepříznivého počasí. Samozřejmostí jsou stánky s pitím a dobrým jídlem," doplnil za pořadatele podrobnosti Jan Nechanský.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. června

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Příjem žádostí o kotlíkové dotace odstartoval v pátek 1. července

V pátek 1. července v 9 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí do programu Kotlíkové dotace v Libereckém kraji IV. Žádosti se budou podávat elektronicky prostřednictvím odkazu na krajském dotačním portálu https://dotace.kraj-lbc.cz/kotlikove-dotace. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí podle data a času doručení. „Poté je třeba do 10 pracovních dní od podání elektronické žádosti doručit její písemnou verzi včetně příloh na adresu krajského úřadu," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova. Podrobný článek

Šaldovo a Naivní divadlo podpoří kraj sedmi miliony korun

Poskytnutí neinvestičních a investičních dotací z rozpočtu Libereckého kraje Naivnímu divadlu Liberec a Divadlu F. X. Šaldy Liberec schválili na svém zasedání krajští radní. V souladu s memorandem uzavřeným mezi Libereckým krajem a statutárním městem Liberec je vyčleněno v rozpočtu odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu 5 milionů korun na investiční dotace a 2 miliony korun na podporu těchto divadel. „Dva miliony korun rozdělí kraj coby provozní příspěvek mezi obě scény. Částkou 1 470 000 korun podpoří činnost Divadla F. X. Šaldy a 530 000 korunami Naivní divadlo," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Otevřeli nová sportoviště v Horní Branné a Valteřicích
Severočeské muzeum v Liberci vystavuje renesanční církevní oděv
Festival v Berlíně představil Liberecký kraj: sirupy, mošty, kávu i Ještěd
Žitavská úzkokolejka už projela po opraveném mostě přes Mandavu
Kulturní léto v Semilech 2022

Nejčtenější články

01.07.: Po bouřce opět zasahovali krajští hasiči
02.07.: Historické vlaky jezdí o prázdninách z Turnova do Rovenska a Semil
02.07.: Bozkovská pouť má tradičně i sportovní nádech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se sex shop staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT