TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

22.06.2022 19:30:22 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100 let místního fotbalu

Fotbalový oddíl TJ Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá oslavu 100. výročí založení fotbalového klubu v Jablonci nad Jizerou. Oslava se bude konat v areálu Pilišťata v sobotu 25. června od 13 hodin a nebude chybět zápas staré gardy proti lyžařům a družstva mužů proti bývalým reprezentantům.

Co se týče oslavy, tak program začne už ve 13 hodin zápasem starší přípravky, následovat bude ve 14 hodin utkání staré gardy (věk 48 - 58). Jedná se o generaci, která na přelomu tisíciletí postoupila po dlouhých letech z okresního přeboru do I.B třídy. Protivníci budou sportovci zimních lyžařských sportů, kterých bude nejvíce z nedalekého Harrachova - bývalí skokani, lyžaři, sdruženáři.

Hlavní zápas mužů Jablonce nad Jizerou bude od 16 hodin s internacionály Československa a známými osobnostmi. Hrát budou Jan Koller, Dominik Hašek, Ján Kocián, Laco Jurkemik, Milan Luhový, David Moravec, Jaroslav Hlinka a další.

„Program o přestávkách budou doplňovat mažoretky, po celý den zde bude moderátor, pro děti bude připravena spousta atrakcí i soutěží. Večer od 20 hodin budou vystupovat tři místní kapely, pro fanoušky budou k dispozici velké stany s lavičkami k sezení v případě nepříznivého počasí. Samozřejmostí jsou stánky s pitím a dobrým jídlem," doplnil za pořadatele podrobnosti Jan Nechanský.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. června

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Bojíte se o své kolo? Zabezpečte ho!

Forenzní značení jízdních kol syntetickou DNA je moderní a dnes již velmi rozšířená identifikační metoda, která funguje jako prevence krádeží. Používá se především pro jízdní kola a elektrokola (jiné předměty a prostředky jsou značeny pouze výjimečně, po dohodě). Pro označení jízdního kola je použit certifikovaný gel s mikrotečkami, který je viditelný pouze pod ultrafialovým světlem. Tímto gelem je bodově označeno kolo na deseti místech. Termíny forenzního značení jízdních kol v Turnově jsou pátek 22. září a sobota 23. září vždy od 10 do 14 hodin u služebny MP Turnov. Označení kola a zavedení do registru trvá přibližně 20 minut. Je tedy potřeba si rezervovat termín s časem na telefonu Městské policie Turnov: 723 389 122.

Boží voda není pitná, pramen pod Valdštejnem vyhovuje

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že pramen Boží voda aktuálně není pitný, pramen pod Valdštejnem dle rozborů vyhovuje. Výsledky rozboru pramenů proběhly dne 18. září 2023 podle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den architektury pozve v našem kraji opět za architektonickými skvosty
Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
Nové ptačí budky vznikly v turnovských městských sadech
Roboti v knihovně aneb Meet and Code Semily 2023
Sousoší a kašna u muzea ve Skálově ulici v Turnově prochází obnovou

Nejčtenější články

23.09.: V Roztokách u Jilemnice sjel autobus do příkopu
24.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
22.09.: Po střetu s nákladním autem v Rejdicích zemřel motocyklista

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT