Třetí ročník Krkonošského poháru v autoskijöringu je připraven

25.12.2010 18:54:14 | Autor: Karel Čermák | Rubrika: SPORT | Obce: Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Semily

Třetí ročník Krkonošského poháru v autoskijöringu je připraven

Stávající zima je pro příznivce zimních radovánek velmi vstřícná, a tak se můžeme spolu s ostatními příznivci autoskijöringu těšit na zahájení již 3. ročníku Krkonošského poháru v této napínavé motoristické disciplíně.

Letošní ročník se bude skládat ze šesti samostatných závodů, z nichž se budou všechny body započítávat do celkového hodnocení seriálu.

První velkou změnou je skutečnost, že seriál tentokrát nezačne závody v Jesenném, ale na Kozákově. Motorsport Chuchelna uspořádá první závod již v neděli 2. ledna 2011 na nové trati na Kozákově. Přihlášky mohou jezdci podat od 6.30 do 8 hodin, start hlavního závodu je naplánován na 11 hodinu.

Druhý závod plánuje AMK Jesenný na 8. ledna 2011 a třetí podnik uspořádá Motosport Bozkov 15. ledna 2011. Zbývající pořadatelé ze Sklenařic, Škodějova a Roprachtic upřesní své termíny s ohledem na sněhové podmínky.

Přihlášky a celková pravidla poháru lze najít na webu http://autoskijoring.msch.cz/, jen připomínáme, že opět platí přísný zákaz tréninku na závodních tratích. Pokud tento zákaz nebude respektován, dotyčnému nebude umožněn start!

Minulé ročníky autoskijöringu se těšily vždy mimořádnému zájmu závodníků i diváků. Všichni pořadatelé věří, že tento trend bude zachován i pro letošní sezonu a celý seriál se podaří uspořádat k všeobecné spokojenosti.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták
Děti pečují o vzácné botanické lokality

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT