Třetí ročník Krkonošského poháru v autoskijöringu je připraven

25.12.2010 18:54:14 | Autor: Karel Čermák | Rubrika: SPORT | Obce: Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Semily

Třetí ročník Krkonošského poháru v autoskijöringu je připraven

Stávající zima je pro příznivce zimních radovánek velmi vstřícná, a tak se můžeme spolu s ostatními příznivci autoskijöringu těšit na zahájení již 3. ročníku Krkonošského poháru v této napínavé motoristické disciplíně.

Letošní ročník se bude skládat ze šesti samostatných závodů, z nichž se budou všechny body započítávat do celkového hodnocení seriálu.

První velkou změnou je skutečnost, že seriál tentokrát nezačne závody v Jesenném, ale na Kozákově. Motorsport Chuchelna uspořádá první závod již v neděli 2. ledna 2011 na nové trati na Kozákově. Přihlášky mohou jezdci podat od 6.30 do 8 hodin, start hlavního závodu je naplánován na 11 hodinu.

Druhý závod plánuje AMK Jesenný na 8. ledna 2011 a třetí podnik uspořádá Motosport Bozkov 15. ledna 2011. Zbývající pořadatelé ze Sklenařic, Škodějova a Roprachtic upřesní své termíny s ohledem na sněhové podmínky.

Přihlášky a celková pravidla poháru lze najít na webu http://autoskijoring.msch.cz/, jen připomínáme, že opět platí přísný zákaz tréninku na závodních tratích. Pokud tento zákaz nebude respektován, dotyčnému nebude umožněn start!

Minulé ročníky autoskijöringu se těšily vždy mimořádnému zájmu závodníků i diváků. Všichni pořadatelé věří, že tento trend bude zachován i pro letošní sezonu a celý seriál se podaří uspořádat k všeobecné spokojenosti.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány

I přes vrtochy letošní bláznivé zimy se pořadatelům ze ZŠ Tanvald, Sportovní, Střediska volného času a tělovýchovné jednoty Tanvald podařily připravit a uskutečnit všechny tři zimní závody Poháru běžce Tanvaldu. Obratnostní závod na běžkách na Městském stadionu, závod ve slalomu na tanvaldské sjezdovce Pionýrka, a tak trochu „uplakaný" závod na běžkách na běžeckých tratích U Lesíka. Každého závodu se zúčastnilo cca 90 až 100 závodníků, největší zájem byl o alpské disciplíny. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tomáš Hájek bude v cestovatelském klubu vyprávět o Kanadě
Na turnovské Střelnici opět pořádají Erotický ples
Kontrabasové kvarteto Bumblebass zahraje v turnovském divadle
Policisté kontrolovali řidiče autobusů a tramvají
Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos

Nejčtenější články

18.03.: Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici
19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
19.03.: Turnov vybojoval cennou výhru v Letohradu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT