Třetí výstava v semilské Original Gallery má motiv Ulice
13.02.2024 21:05:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily
Už třetí výstava v Original Gallery v Semilech je nazvaná Ulice a přináší díla, která vytvořil Eduard Lepieš. Vernisáž se konala v sobotu 10. února od 17 hodin, kvůli řádícím virózám tentokrát ve skromnějších podmínkách bez avizovaného doprovodu žáků ZUŠ Semily.
Eduard Lepieš se narodil 1953 v Příbrami a od 7let maluje olejem obrazy. Malování se pro něj stalo celoživotní cestou. Výstava ukazuje, jak tento malíř umí pracovat s perspektivou a malby proto vypadají perfektně prostorové díky hloubkové ostrosti.
Každých 14 dní bude v Original Gallery nová výstava představovat jiného umělce. K dispozici v běžné dny od úterý do pátku budou kromě obrazů v galerii k dostání potřeby pro výtvarníky a umělce, portugalské víno a také zarámování obrazů.
Další připravované výstavy:
27. 2. Síla lidskosti - Věra Kosová
9. 3. Smím prosit? - Laura Bezděková
23. 3. Optimistický kubismus - Apollonas Soben
6. 4. Love & Muerte - Marek Pavlíček
Více o výstavách v Pojizeří čtěte v rubrice KULTURA - Výstavy
Související články
Výstava Ulice ukáže obrazy Eduarda Lepieše
V Original Gallery se jako druhý představuje Jan Kameníček
Na druhé výstavě v Original Gallery se představí Jan Kameníček
FOTO: První vernisáž v Original Gallery vzbudila velký zájem
V Semilech otevírá nová Original Gallery
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity
Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku
Na sjezdovce Tanvaldský Špičák zemřel po nárazu do stromu lyžař
Policisté na lince 158 přijali v pátek 6. března dopoledne oznámení o zranění lyžaře na jedné ze sjezdovek v lyžařském areálu Tanvaldský Špičák v Albrechticích v Jizerských horách. Mladý lyžař z dosud nezjištěných příčin v průběhu své jízdy narazil do stromu. Bohužel i přes veškerou snahu všech záchranářů v místě události zemřel. K určení příčiny jeho smrti bude nařízena soudní pitva. Veškeré okolnosti celé tragické události nyní na místě šetří jablonečtí kriminalisté.
Nejnovější články
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
Tetřívci začínají tokat. KRNAP zavírá dočasně některé cesty
Nejčtenější články
15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
14.03.: Demoliční práce na hale v Turnově 2 jsou v plné síle
15.03.: Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.