Turnov se zapojil do projektu Deset tisíc kroků

02.04.2021 09:09:49 | Autor: Zdenka Štrauchová | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnov se zapojil do projektu Deset tisíc kroků

Přichází výzva pro všechny! Zařaďte chůzi nebo běh mezi své každodenní činnosti a udělejte něco pro své zdraví i psychickou odolnost. Do projektu Deset tisíc kroků se zapojilo i město Turnov.

To, že je chůze nejpřirozenějším lidským pohybem, všeobecně víme, ale teď zkuste tuto aktivitu provozovat pravidelně a motivovat i ostatní. Zapojit se mohou jednotlivci i třeba pracovní týmy.

Celorepublikový projekt Deset tisíc kroků podpořila řada měst a jedním z nich je Turnov (města najdete zde - https://www.desettisickroku.cz/zapojena-mesta).  První dubnová výzva startuje, takže není čas otálet. A co vlastně zapojení do projektu obnáší?

Samozřejmě chodit a své kroky v rámci výzvy monitorovat na jakémkoliv zařízení a následně ji v podobě printscreenu nahrát do svého profilu. Každý kilometr je bodově ohodnocený, přičemž je zde zohledněn věk účastníka a jeho BMI. Snahou je i těmto lidem umožnit umístění na prvních místech „výkonnostního" žebříčku. Na účastníky s nejvyšším počtem nasbíraných bodů čekají zajímavé ceny. Cílem jednotlivce je nasbírat co nejvyšší počet bodů za časové období, pro které je výzva vypsána.

Cílem týmu je nasbírat co nejvyšší aritmetický průměr bodů na jednoho svého člena za časové období, pro které je výzva vypsána. Účastnit se může jakákoliv osoba starší 18 let věku, která se do výzvy přihlásí tím, že vyplní registrační formulář. https://portal.desettisickroku.cz/register Po registraci již nic nebrání tomu, abyste se přihlásili do první výzvy, která trvá od 1. 4. do 30. 4. 2021

Pokud zrovna přemýšlíte nad trasou, pomohou vám stránky zapojeného města Turnova, kde najdete tipy na výlety s různě dlouhými trasami. https://www.desettisickroku.cz/turnov Tak co, jdete do toho?

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnováci si mohou jít o velikonočním víkendu zasportovat!
Duben bude v Jilemnici ve znamení pohybu

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
22.04.: Slavíme Den Země
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT