Turnováci jako vítězové turnaje v Pace vyklepli na závěr Lázně Bělohrad

26.02.2012 14:56:14 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnováci jako vítězové turnaje v Pace vyklepli na závěr Lázně Bělohrad

V tomto týdnu odehráli turnovští fotbalisté dva přípravné zápasy s mužstvy krajského přeboru Královéhradeckého kraje. Nejprve ve středu porazili Jičín vysoko 7:2 a poté v sobotu zimní turnaj v Nové Pace zakončili jasnou výhrou 5:1 nad Lázněmi Bělohrad.

Další přípravné utkání čeká turnovské hráče ve středu na UMT v Doubí, kde jim soupeřem bude Hlavice hrající ČFL, následovat bude v sobotu další přípravný zápas na Moravském soustředění s týmem Celtic Bořetice.

FKP Turnov - Jičín 7:2 (5:0)

V tomto přípravném utkání turnovští měli narazit na kvalitnějšího soupeře. Utkání ale bylo v režii fotbalistů FKP Turnov, kteří šli od prvních minut za svým vítězstvím. V utkání se střelecky prosadil autor tří branek Vavřich. „S výkonem jsem v celku spokojen, chyby tam určitě byly, ale na tom se dá do začátku sezony určitě zapracovat," uvedl k utkání trenér FKP Turnov Jan Broschinský.

Branky: Vavřich 3, Benek 2, D. Hurt, Koubek. Sestava FKP Turnov: Metelka (46. Hyka) - Maňas, Novotný (46. Bárta), Koťátko, V. Hurt  - D. Hurt, Benek, Brett, Bernát (46. Bělík) - Vavřich, Koubek.

FKP Turnov - Lázně Bělohrad 5:1 (4:1)

Mužstvo nastoupilo v turnaji k vloženému zápasu jako již jasný vítěz Novopackého zimního turnaje a vítězně si na hřišti i počínalo. Po opatrném začátku se hra převážně konala ve středu hřiště. Turnovští udeřili v 16. minutě, kdy vstřelil první branku D. Hurt. Další branky přidali ve 20. a 21. minutě Maňas a Vavřich a o utkání bylo rozhodnuto. Fotbalisté z Bělohradu se i ve zbytku utkání převážně jen bránili.

„Předváděli jsme solidní kombinační hru s množstvím gólových příležitostí, bohužel né každá se ujala. Konečný výsledek 5:1 je pro Lázně Bělohrad spíše lichotivý," poznamenal trenér Broschinský.

Branky: D. Hurt, Maňas, Vavřich, Bárta, Novotný - Rychecký. Sestava FKP Turnov: Metelka (46. Hyka) - Maňas, Novotný, Koťátko, Randák (46. Bělík) - D. Hurt, Benek, Brett, V. Hurt - Bárta, Vavřich (46. Koubek).

Další utkání Novopackého turnaje: 1. FK Nová Paka - FK Mladá Boleslav B 1:4 (Branky Urbanec - Horák 2, Táborský, Schubert), Jiskra Hořice - TJ Kopidlno 7:0 (Branky Kuneš 2, Rubeš, Filák, R.Machek, Palm, Fajgl).

Dosavadní příprava FKP Turnov:

Hráči FKP Turnov porazili v přípravě třetí prvoligovou rezervu

Turnovští v přípravě poprvé padli. Mráz méně vadil domácí Nové Pace

Turnováci v přípravě stále válí, po Liberci porazili i rezervu Jablonce

Turnovskou vítěznou sérii nezastavilo ani béčko Slovanu

Turnovští pokračují v přípravě vítězně, zdolali Doubí i dorost Liberce

FKP Turnov na úvod rozebral Lysou, dva góly vstřelil Robin Poul

První z fotbalistů zahájili zimní přípravu Turnováci + rozpis přípravných zápasů

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
24.04.: Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT