Turnováci ztratili s Chrudimí vedení o dva góly a body nevezou

29.10.2022 22:52:55 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Utkání divize C se hrálo už v pátek na umělé trávě v Průhonech. Hosté z Turnova vedli už 0:2, byli blízko vstřelení třetí branky, ale to se nestalo, naopak se nastartovali domácí a otočili zápas ještě na 3:2 ve svůj prospěch.

MFK Chrudim B - FK Turnov 3:2 (1:2)

Už v 7. minutě Beníšek střelou z vápna překvapil gólmana Jandu a Turnov vedl. Druhý gól přidal ve 31. minutě P. Havel, když opět zakončoval z vápna. Poté měl velkou šanci Š. Havel, chtěl si ale zbytečně přehodil balon a přišel o něj. Turnováci pak v rozehrávce udělali zbytečnou chybu, tu využil ke snížení na 1:2 Dostálek a domácí se dostali zpět do zápasu.

Ve druhém poločase měl další velkou příležitost ke vstřelení gólu P. Havel, ale nedal a soupeř ze dvou šancí se špatným pokrytích zakončujících hráčů (Sedlák a Holeček) v pokutovém území otočil na 3:2. Rozhodující branku vstřelili domácí tři minuty před koncem, pro Turnov tak nešťastně ztracené všechny body.

Turnovský trenér Tomáš Nosek byl pochopitelně zklamaný, navíc utkání sledoval jen z tribuny a nemohl být s týmem na lavičce, kde ho zastoupil asistent Michal Jíra, protože má po červené kartě z předminulého utkání v Náchodě trest dokonce na pět zápasů!

Branky: 42. Dostálek, 62. Sedlák, 87. Holeček - 7. Beníšek, 31. P. Havel. Rozhodčí: Ježek - Stieber, Matula, ŽK: 2:4. Diváků: 120. Turnov: Franc - Provazník, Horák, Tomašov, Tobiáš (60. Rozkovec) - Prokopec, Vencbauer, Beníšek (71. Beníšek), Š. Havel (60. Müller) - Svoboda (84. Jákl), P. Havel (84. L. Havel).