Turnovská rezerva ještě na jaře neprohrála

17.04.2011 21:14:53 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pěnčín u Turnova,Turnov

Ani ve čtvrtém jarním utkání turnovská rezerva neprohrála, ale v Železném Brodu získala v neděli pouze bod za remízu. V utkání krajského přeboru přitom byla po většinu utkání lepší, ale hraje se na branky a na ty to bylo vyrovnané.

Železný Brod - FKP Turnov B 1:1 (1:0)

Hosté si vytvořili víc šancí. Už ve 13. minutě šel Jaček sám ze strany, ale netrefil míč ideálně. Krásný balon poté předložil Šteffan Zdražilovi, ale tomu chyběl při střele důraz. Domácí zaútočili z protiútoku a odrazem míče od tyče využili svou první šanci v zápase - 1:0.

Herně turnovská rezerva domácí i ve druhém poločase přehrávala, ale akcím chyběla finální přihrávka. V 81. minutě se dočkali alespoň vyrovnání, když Lhoták, krátce předtím poslaný do hry, dloubáčkem přehodil domácího gólmana.

Branky: 26. Burkoň - 81. Lhoták. Rozhodčí: Noháč, ŽK: 2:2. Diváků: 60. Ž. Brod: Kopal - Maryško, Kovář, Berka, Novotný - Javůrek, Hartl, Hadač, Burkoň, Král, Linka. Připraveni: Kameník, Vozka, Paldus, Mařík, Kordík. FKP Turnov B: Hyka - Šteffan, Nahodil, Matoušek, Votoček - J. Škréta, Vondráček, D. Škréta (75. Lhoták), Zdražil - Jaček, Smolný.