Turnovské infocentrum je opět nejlepší v kraji!

03.11.2021 08:01:48 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské infocentrum je opět nejlepší v kraji!

Regionální turistické informační centrum Turnov získalo v anketě Oblíbené informační centrum 2021 první místo v Libereckém kraji, a obhájilo tak své prvenství z předchozích let. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 20. října 2021 v rámci Členského fóra Asociace turistických informačních center ČR (ATIC ČR) v Trutnově.

Žádná práce, která se dělá pořádně, není lehká. O to více to platí ve službách. Pracovní doba se přizpůsobuje návštěvníků, pracujete o sobotách a nedělích. Nikdy nevíte, jaký člověk přijde, na co se bude ptát a jaký bude. Pracovníci „íčka" musí vědět odpovědi na: co, kdy, kde, kdo, jak a někdy i proč. Co nevědí, zjistí či se o to snaží. Některé dotazy jsou hodny detektivních kanceláří či křišťálové koule.

„Letošní sezona provozu informačního centra z důvodu komplikací při přestavbě, proběhla v náhradních prostorách. O to víc nás těší, že se již popáté naše turnovské informační centrum stalo Nejoblíbenějším informačním centrem Libereckého kraje," uvedla za Turnovské památky a cestovní ruch Eliška Gruberová.

Vyhlašovatelem ankety byla ATIC ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku. Do 12. ročníku soutěže bylo zapojeno celkem 470 turistických informačních center, kterým bylo zasláno dohromady 9 601 platných hlasů.

„Chtěla bych zde všem svým kolegům poděkovat za jejich přístup k této nelehké práci. Jsem ráda, že jsme obstáli. Zároveň bych si přála, aby se přestavba prostor informačního centra s novým návštěvnickým centrem brzy dokončila. Věřím, že v nových prostorách a díky připravovaným expozicím tam budou spokojeni jak zaměstnanci, tak i návštěvníci a všem se tam bude líbit i dobře pracovat," sdělila liška Gruberová, která zároveň dodala: „Poděkování patří také kolegům z dalšího úseku naší organizace, hradu Valdštejna, protože si v rámci organizace vzájemně vypomáháme a řadu věcí řešíme společně. Poděkování patří i všem, kteří turnovskému infocentru dali svůj hlas."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské infocentrum razantně mění podobu
Turnovské turistické informační centrum má dočasně novou adresu
Turnovské památky a cestovní ruch informují
V Turnově připravují nové informační a návštěvnické centrum
Soutěž Infocentrum roku 2019: Turnov je opět první v Libereckém kraji
Informační centrum v Turnově získá nové návštěvnické prostory
Nejlepší infocentrum Libereckého kraje je v Turnově

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
Kraj navýší spolufinancování projektu rekonstrukce Lidových sadů
Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
27.11.: Žoky se štěpkou hořely v průmyslovém objektu ve Zlaté Olešnici
27.11.: Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT