Turnovské infocentrum je opět nejlepší v kraji!

03.11.2021 08:01:48 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské infocentrum je opět nejlepší v kraji!

Regionální turistické informační centrum Turnov získalo v anketě Oblíbené informační centrum 2021 první místo v Libereckém kraji, a obhájilo tak své prvenství z předchozích let. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 20. října 2021 v rámci Členského fóra Asociace turistických informačních center ČR (ATIC ČR) v Trutnově.

Žádná práce, která se dělá pořádně, není lehká. O to více to platí ve službách. Pracovní doba se přizpůsobuje návštěvníků, pracujete o sobotách a nedělích. Nikdy nevíte, jaký člověk přijde, na co se bude ptát a jaký bude. Pracovníci „íčka" musí vědět odpovědi na: co, kdy, kde, kdo, jak a někdy i proč. Co nevědí, zjistí či se o to snaží. Některé dotazy jsou hodny detektivních kanceláří či křišťálové koule.

„Letošní sezona provozu informačního centra z důvodu komplikací při přestavbě, proběhla v náhradních prostorách. O to víc nás těší, že se již popáté naše turnovské informační centrum stalo Nejoblíbenějším informačním centrem Libereckého kraje," uvedla za Turnovské památky a cestovní ruch Eliška Gruberová.

Vyhlašovatelem ankety byla ATIC ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku. Do 12. ročníku soutěže bylo zapojeno celkem 470 turistických informačních center, kterým bylo zasláno dohromady 9 601 platných hlasů.

„Chtěla bych zde všem svým kolegům poděkovat za jejich přístup k této nelehké práci. Jsem ráda, že jsme obstáli. Zároveň bych si přála, aby se přestavba prostor informačního centra s novým návštěvnickým centrem brzy dokončila. Věřím, že v nových prostorách a díky připravovaným expozicím tam budou spokojeni jak zaměstnanci, tak i návštěvníci a všem se tam bude líbit i dobře pracovat," sdělila liška Gruberová, která zároveň dodala: „Poděkování patří také kolegům z dalšího úseku naší organizace, hradu Valdštejna, protože si v rámci organizace vzájemně vypomáháme a řadu věcí řešíme společně. Poděkování patří i všem, kteří turnovskému infocentru dali svůj hlas."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské infocentrum razantně mění podobu
Turnovské turistické informační centrum má dočasně novou adresu
Turnovské památky a cestovní ruch informují
V Turnově připravují nové informační a návštěvnické centrum
Soutěž Infocentrum roku 2019: Turnov je opět první v Libereckém kraji
Informační centrum v Turnově získá nové návštěvnické prostory
Nejlepší infocentrum Libereckého kraje je v Turnově

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT