Turnovské infocentrum je opět nejlepší v kraji!

03.11.2021 08:01:48 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské infocentrum je opět nejlepší v kraji!

Regionální turistické informační centrum Turnov získalo v anketě Oblíbené informační centrum 2021 první místo v Libereckém kraji, a obhájilo tak své prvenství z předchozích let. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 20. října 2021 v rámci Členského fóra Asociace turistických informačních center ČR (ATIC ČR) v Trutnově.

Žádná práce, která se dělá pořádně, není lehká. O to více to platí ve službách. Pracovní doba se přizpůsobuje návštěvníků, pracujete o sobotách a nedělích. Nikdy nevíte, jaký člověk přijde, na co se bude ptát a jaký bude. Pracovníci „íčka" musí vědět odpovědi na: co, kdy, kde, kdo, jak a někdy i proč. Co nevědí, zjistí či se o to snaží. Některé dotazy jsou hodny detektivních kanceláří či křišťálové koule.

„Letošní sezona provozu informačního centra z důvodu komplikací při přestavbě, proběhla v náhradních prostorách. O to víc nás těší, že se již popáté naše turnovské informační centrum stalo Nejoblíbenějším informačním centrem Libereckého kraje," uvedla za Turnovské památky a cestovní ruch Eliška Gruberová.

Vyhlašovatelem ankety byla ATIC ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku. Do 12. ročníku soutěže bylo zapojeno celkem 470 turistických informačních center, kterým bylo zasláno dohromady 9 601 platných hlasů.

„Chtěla bych zde všem svým kolegům poděkovat za jejich přístup k této nelehké práci. Jsem ráda, že jsme obstáli. Zároveň bych si přála, aby se přestavba prostor informačního centra s novým návštěvnickým centrem brzy dokončila. Věřím, že v nových prostorách a díky připravovaným expozicím tam budou spokojeni jak zaměstnanci, tak i návštěvníci a všem se tam bude líbit i dobře pracovat," sdělila liška Gruberová, která zároveň dodala: „Poděkování patří také kolegům z dalšího úseku naší organizace, hradu Valdštejna, protože si v rámci organizace vzájemně vypomáháme a řadu věcí řešíme společně. Poděkování patří i všem, kteří turnovskému infocentru dali svůj hlas."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské turistické informační centrum má dočasně novou adresu
Turnovské památky a cestovní ruch informují
V Turnově připravují nové informační a návštěvnické centrum
Soutěž Infocentrum roku 2019: Turnov je opět první v Libereckém kraji
Informační centrum v Turnově získá nové návštěvnické prostory
Nejlepší infocentrum Libereckého kraje je v Turnově

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Policisté dopadli pachatele, kteří pašovali drogy do rýnovické věznice

Policisté dopadli pachatele, kteří pašovali drogy do rýnovické věznice Když v měsíci dubnu letošního roku příslušníci Vězeňské služby Věznice Rýnovice prováděli kontrolu přijatých zásilek pro odsouzené, dvě z obálek obsahovaly mnohem víc, než se zprvu zdálo. Na první pohled pouhé pingpongové pálky, na ten druhý již jednoznačná skrýš pro drogy. V rukojeti pálek se ukrývalo takové množství metamfetaminu, které by posloužilo k několika dávkám. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

The PeaNuts a Foxy Mama zahrají na dalším klubovém večeru
Horská služba v plném nasazení pro zimní sezonu
Sestřička z liberecké nemocnice resuscitovala na ulici muže s infarktem
Turnovská kultura v prosinci
Policisté varují před krádežemi chat a chalup v Pojizeří

Nejčtenější články

03.12.: Požár vznikl ve starším domě v Semilech - Podmoklicích
03.12.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 3. až 5. prosince
02.12.: Liberecký kraj opět zavádí linku pro registraci k očkování

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT