Turnovský areál Maškova zahrada získal i zvláštní cenu předsedy senátu

21.10.2016 21:33:14 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovský areál Maškova zahrada získal i zvláštní cenu předsedy senátu

Sportovní a rekreační areál v Maškově zahradě získal zvláštní ocenění v rámci soutěže Stavba roku 2016. Tvůrci areálu si jej tak přidávají k předchozímu titulu Stavba roku Libereckého kraje.

Soutěž Stavba roku je vyhlašována již od roku 1992, odkdy se postupně vyvíjela do nynější podoby. V současnosti se kromě stabilní soutěže vyhlašují další zvláštní ceny jednotlivých vypisovatelů a partnerů, které akcentují na některou z vlastností posuzovaných návrhů. Příkladem může být Cena předsedy Senátu Parlamentu České republiky, která je udělovaná od patnáctého ročníku soutěže, a kterou získal Sportovní a rekreační areál v Maškově zahradě.

Otevření aquacentra v areálu Maškova zahrada v Turnově<br />Autor: Petr Ježek Cenu předsedy Senátu Parlamentu České republiky převzal starosta města Tomáš Hocke z rukou ředitele sekretariátu předsedy Senátu Jaroslava Müllnera ve čtvrtek 13. října 2016 v Betlémské kapli v Praze. Cenu společně se starostou města převzali také zástupci společnosti Syner a. s. a BFB - studio s. r. o. Předseda Senátu Milan Štěch zdůvodnil předání ceny následovně: „Sportovní a rekreační areál v Maškově zahradě je významným příspěvkem k posílení sektoru služeb v regionu a je také ideálním prostředím pro trávení volného času všech generací. To vše je architektonicky a stavebně pojednáno atraktivně, úderně a také vkusně."

V září tohoto roku získal sportovně rekreační areál také titul absolutního vítěze v soutěži Stavba roku Libereckého kraje 2016, kterou zaštiťuje hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Stavbou roku Libereckého kraje je turnovský areál Maškova zahrada
Na koupaliště v turnovské Maškovce se podíváte i z domova
Koupaliště a letní areál v Maškově zahradě v Turnově doplnil i skatepark
FOTO: Nové koupaliště v Turnově pokřtilo skokem do vody vedení města
Turnovský zimní stadion navštívilo v první sezoně až 100 tisíc lidí

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj hledá poskytovatele telekomunikačních služeb

Celkem 232 organizací z regionu pověřilo Liberecký kraj, aby zadal veřejnou zakázku na nákup telekomunikačních služeb na příští roky. Předpokládaná hodnota zakázky včetně opce činí 84 300 568 korun bez DPH. „Předmětem veřejné zakázky je poskytování telekomunikačních služeb. Poptáváme celkem devět tarifů, které nabízejí různé možnosti využití dat, volání a psaní SMS. Smlouva o poskytování služeb pak bude podepsána námi, jakožto centrálním zadavatelem, a vítězem zakázky. Jednotlivé dílčí smlouvy mezi pověřujícími organizacemi pak budou obsahovat specifikaci konkrétních služeb. Organizace si tak budou moci vybrat tarify, které jim budou nejlépe vyhovovat," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.

Omezení provozu hradu Valdštejn v úterý 9. srpna

Z důvodu plánované odstávky elektřiny bude hrad Valdštejn v úterý 9. srpna 2022 fungovat v omezeném režimu. „Upozorňujeme návštěvníky hradu Valdštejn, že po dobu odstávky 9. srpna 2022 nebudou v areálu hradu fungovat toalety a platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti. V omezeném režimu bude fungovat i občerstvení u hradu, kde rovněž nebudou fungovat toalety a k dispozici bude pouze venkovní stánek s grilem. Děkujeme za pochopení," uvedl za Turnovské památky a cestovní ruch Radim Štícha.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. srpna
Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Prostory v pasáži u turnovské radnice už čekají na nájemce
Vzpomínky a příběhy opanovaly Den otevřených dveří v Hornychově vile
V archeologické sbírce Severočeského muzea jsou i pravěká chrastítka

Nejčtenější články

10.08.: K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
09.08.: Obrazem: Na rockovém mejdanu v Libštátě zahrály tři kapely
09.08.: I.A třída: Výhru si v úvodním kole připsal jen Košťálov/ Libštát

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT