Turnovští fotbalisté při vstupu do jara prohráli v Trutnově

06.03.2023 21:50:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští fotbalisté při vstupu do jara prohráli v Trutnově

O víkendu prvním kolem vstoupili do fotbalového jara hráči divizních mužstev. Turnov hrál v sobotu na hřišti podkrkonošského rivala Trutnova, jehož hráči si počínali v koncovce mnohem lépe a zvítězili 3:1.

Trutnov - Turnov 3:1 (2:0)

Po vyrovnaném průběhu se nakonec zrodil jasný výsledek pro domácí. V 9. minutě otevřel skóre zápasu Brejcha a na konci první půle přidal další trutnovský gól Horčička. Ve druhé půli chtěli hosté s výsledkem něco udělat, ale přišlo opět několik chyb a třetí domácí gól. Poté už pouze snížil Petr Havel z penalty nařízené po ruce trutnovského kapitána Zierise.

„Zápas se rozhoduje v pokutovém území, kde jsme nebyli důrazní. Do stavu 2:0 jsem měli několik příležitostí, ale chybělo finále a lepší zakončení," komentoval výsledek trenér Turnova Tomáš Nosek.


Branky: 9. Brejcha, 45. Horčička, 60. Zezula - 72. P. Havel z penalty. Rozhodčí: Vnuk - Zoufalý, Jiříček, ŽK: 0:1. Diváků: 161. Turnov: Franc - Provazník, Petržilka (71. Tobiaš), Peuker, Chládek - Prokopec, Horák (71. Břenek), Vencbauer (83. Š. Havel), Beníšek (71. Marek) - Svoboda, P. Havel (75. Müller).

Na poslední chvíli posílil turnovský tým Miroslav Chládek z Jablonce, Jáchym Šťovíček z Přepeř a Michal Lábek z Lomnice. „Příprava probíhala osm týdnů, pozitivní výsledky nás nabudily. Herně jsou zápasy v pořádku, ale kvalita v koncovce chybí," dodal trenér Tomáš Nosek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnov je po podzimu v divizi osmý, přípravu zahájí v polovině ledna
Na závěr Turnov prohrál v Brandýse a po podzimu je v divizi osmý

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány

I přes vrtochy letošní bláznivé zimy se pořadatelům ze ZŠ Tanvald, Sportovní, Střediska volného času a tělovýchovné jednoty Tanvald podařily připravit a uskutečnit všechny tři zimní závody Poháru běžce Tanvaldu. Obratnostní závod na běžkách na Městském stadionu, závod ve slalomu na tanvaldské sjezdovce Pionýrka, a tak trochu „uplakaný" závod na běžkách na běžeckých tratích U Lesíka. Každého závodu se zúčastnilo cca 90 až 100 závodníků, největší zájem byl o alpské disciplíny. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sběrné místo v turnovské ulici Antonína Dvořáka je přemístěno
Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Florbal Turnov: Sérii play-down rozhodne sedmý zápas
Tomáš Hájek bude v cestovatelském klubu vyprávět o Kanadě
Na turnovské Střelnici opět pořádají Erotický ples

Nejčtenější články

18.03.: Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici
19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT