Turnovští fotbalisté při vstupu do jara prohráli v Trutnově

06.03.2023 21:50:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští fotbalisté při vstupu do jara prohráli v Trutnově

O víkendu prvním kolem vstoupili do fotbalového jara hráči divizních mužstev. Turnov hrál v sobotu na hřišti podkrkonošského rivala Trutnova, jehož hráči si počínali v koncovce mnohem lépe a zvítězili 3:1.

Trutnov - Turnov 3:1 (2:0)

Po vyrovnaném průběhu se nakonec zrodil jasný výsledek pro domácí. V 9. minutě otevřel skóre zápasu Brejcha a na konci první půle přidal další trutnovský gól Horčička. Ve druhé půli chtěli hosté s výsledkem něco udělat, ale přišlo opět několik chyb a třetí domácí gól. Poté už pouze snížil Petr Havel z penalty nařízené po ruce trutnovského kapitána Zierise.

„Zápas se rozhoduje v pokutovém území, kde jsme nebyli důrazní. Do stavu 2:0 jsem měli několik příležitostí, ale chybělo finále a lepší zakončení," komentoval výsledek trenér Turnova Tomáš Nosek.


Branky: 9. Brejcha, 45. Horčička, 60. Zezula - 72. P. Havel z penalty. Rozhodčí: Vnuk - Zoufalý, Jiříček, ŽK: 0:1. Diváků: 161. Turnov: Franc - Provazník, Petržilka (71. Tobiaš), Peuker, Chládek - Prokopec, Horák (71. Břenek), Vencbauer (83. Š. Havel), Beníšek (71. Marek) - Svoboda, P. Havel (75. Müller).

Na poslední chvíli posílil turnovský tým Miroslav Chládek z Jablonce, Jáchym Šťovíček z Přepeř a Michal Lábek z Lomnice. „Příprava probíhala osm týdnů, pozitivní výsledky nás nabudily. Herně jsou zápasy v pořádku, ale kvalita v koncovce chybí," dodal trenér Tomáš Nosek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnov je po podzimu v divizi osmý, přípravu zahájí v polovině ledna
Na závěr Turnov prohrál v Brandýse a po podzimu je v divizi osmý

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech rozsvítí vánoční strom v sobotu 2. prosince
Na záchranu a obnovu památek rozdělí kraj 15 milionů korun
Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
28.11.: Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT