Turnovští hokejisté ukončili sezonu se starou gardou Bílých Tygrů

10.04.2016 11:31:29 | Autor: HC Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští hokejisté ukončili sezonu se starou gardou Bílých Tygrů

V rámci Memoriálu Ludvíka Koška se v sobotu 2. dubna hrálo i exhibiční utkání mezi BHK Turnov a starou gardou Bílých Tygrů Liberec. Hrálo se podle pravidel veteránského hokeje, aby se předešlo případným zraněním ke konci sezony. Díky tomu padlo celkem 18 branek a k rozuzlení došlo až na samotném konci zápasu.

BHK Turnov - Stará garda Bílí Tygři Liberec 8:10 (2:0, 2:4, 4:6)

Přestože domácí vedli po první třetině 2:0, následně 4:2 v průběhu druhé třetiny Tygři hnaní útokem Vozka, Jankových, Plodek a dalšími Víškem, Pěnkavou, Kočím, Válou, Pletkou nehodlali dát svoji huňatou srst zadarmo a očividně rozhodně nemínili zklamat liberecké tvrdé jádro fans, kterých se sešlo překvapivě snad více než turnovských.

Nicméně většinu v hledišti snad měli příznivci Turnova, i když těžko říct, když i všichni turnovští hráči fandí Tygrům, chvílemi to vypadalo, že největší fanda je domácí brankář. Jediný, kdo nemusel řešit, komu fandí, byl turnovský trenér Vítězslav Jankových, který hrál se svými bývalými spoluhráči proti svým současným svěřencům a pochopitelně ani v průběhu utkání jako hráč Tygrů, tak i po utkání jako trenér Turnova, své svěřence nešetřil.

Napínavé utkání našlo rozuzlení tři minuty před koncem, kdy Tygři vstřelili po krásné kombinaci rozhodující branku na 8:9 a v samotném závěru pečetili výhru střelou do prázdné branky. Zápasu s konečným skóre 8:10 přihlíželo odhadem okolo 200 diváků, kteří si užili poslední hokejový víkend v Turnově.

Branky: 8. Maděra, 10. Vašek, 23. Maděra (Isach), 29. Duda (Zákoutský P.), 33. Duda (Mizerík, Zákoutský Jan), 35. Duda (Mizerík), 36. Maděra, 42. Maděra - 16. Kočí (Víšek, Pletka), 20. Jankových, 30. Janalík (Vozka, Pěnkava), 30. Plodek J. (Peřina P., Víšek), 33. Vozka (Pěnkava), 35. Jankových (Vála, Lakomý), 36. Víšek (TS), 37. Plodek J. (Vála, Pletka), 43. Peřina P. (Víšek), 45. Pletka (Plodek J.). Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0, v oslabení 0:0. Zásahy brankářů: 19:16 (5:5, 6:7, 8:4). Rozhodčí: Bernat, Texl - Novotný, Koňák. Diváků: 175. BHK Turnov: Fikrt (22. Zuzaňák) - Zákoutský Jiří, Zákoutský Jan, Kysilka, Šimon, Mikule J., Zákoutský P., Šimůnek Jakub - Mizerík, Jágr, Vašek - Baran, Maděra, Isach - Drapák, Duda, Řezníček - Konejl. Stará garda Bílí Tygři Liberec: Dušánek (24. Vrňata) - Jankových, Plodek J., Vozka, Víšek, Kočí, Vála, Lakomý, Pletka, Artl, Peřina P., Valentin, Pojsl, Pěnkava, Janalík.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obnovený Memoriál Ludvíka Koška vyhráli mladí hokejisté Jičína
Před zimním stadionem v Turnově odhalili pamětní desku Ludvíka Koška
Takový byl život Ludvíka Koška, turnovského sportovce a letce RAF
Na turnovském stadionu české hokejistky dvakrát zdolaly Francii
Hokejisté Turnova prohráli v Lípě na nájezdy a v sezoně končí čtvrtí

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová

Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody a Společnost pro krajinu ocenily v letošním roce bioložku a přírodovědkyni Anežku Bartošovou Cenou Ivana Dejmala za mimořádný počin při ochraně přírody související s ochranou lužních lesů, místní krajiny a připravovanou chráněnou krajinnou oblastí Soutok. Zvláštní cena pak byla udělena i Kláře Rothscheinové a Marii Baránková, které přispěly rovněž zásadním dílem k otevřené a férové diskusi o potřebě zvýšené a racionální ochrany místní unikátní přírody a lesů. Více podrobností

Na Smržovce pořádají výstavu Jaroslav Švihla - Pastely

Výstavu obrazů ve výstavní síni Zámečku, nazvanou Jaroslav Švihla - Pastely, zahájila vernisáž v pátek 1. prosince od 16 hodin. Výstavu můžete navštívit až do ledna 2024. Podrobná pozvánka


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V charitativním utkání vyzvou turnovští florbalisté Panthers Liberec
Znovuotevřou orloj Martina Chaloupky v Žibřidicích na Liberecku
Liberecký kraj zná vítěze soutěže Knihovník roku 2023
Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?

Nejčtenější články

06.12.: Chlapce po střetu s autobusem v Semilech zachránila hromada sněhu
07.12.: V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
07.12.: Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT