Turnovští žáci úspěšní v prvním kole přeboru

11.03.2011 11:13:11 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští žáci úspěšní v prvním kole přeboru

Své soutěže v judu zahájili i žáci. Po úspěšném únorovém turnaji ve Velimi se mladí judisté z Turnova zúčastnili prvního kola krajského přeboru družstev, které je pořádáno jako soutěž jednotlivců.  

Na únorovém turnaji ve Velimi získali medaile Prokorátová, Hájková a Ječná a velmi dobře si vedli Porokh s Bukvicovou. Na krajském přeboru je napodobili Sucharda, Drahoňovský, Bukvicová a znovu Prokorátová.

Výsledky jednotlivců: Váha do 34 kg: 2. Sucharda (poměr zápasů výhra/ prohra - 3/1), 3. Bukvicová (4/1), 5. Bartoš (3/2). Do 38 kg: bez umístění Jágr (1/2). Do 46 kg: 2. Drahoňovský (3/1), Do 50 kg: 2. Prokorátová (3/2).

Pořadí družstev po 1. kole: 1. SKPJ  Jičín, 2. SKPJ Nový Bydžov, 3. Sokol Hradec Králové, 4. TSC Turnov, 5. Sokol Česká Třebová, 6. JK Liberec, 7. Judo DDM Hradec Králové, 8. DDM Chlumec n. C., 9. Loko Trutnov, 10. JC Pardubice.

V sobotu 19. března se v Turnově bude konat 1. kolo Ligy žáků a žákyň o samurajskou katanu v judu. Více v samostatném článku zde 

Zpravodajství z juda najdete přímo zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce

Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
Dvoupatrový dům hořel na Benecku, zasahovalo 11 jednotek hasičů
U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
Obrazem: Jak Krakonoš přivítal v Harrachově jaro

Nejčtenější články

29.03.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
30.03.: Dvoupatrový dům hořel na Benecku, zasahovalo 11 jednotek hasičů
30.03.: U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT