U polikliniky v Železném Brodě sjelo nezabrzděné auto ze stráně

31.05.2013 15:59:28 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Železný Brod

U polikliniky v Železném Brodě sjelo nezabrzděné auto ze stráně

V ulici Jarní v Železném Brodě se stala ve středu kuriózní dopravní nehoda. Řidič na parkovišti u polikliniky nezabrzdil své auto a odešel. Vozidlo se po chvíli rozjelo ze srázu i se spolujezdkyní, která v něm zůstala sedět, ale naštěstí se jí nic nestalo. Škoda na autě je však přes 30 tisíc korun.

„Ve středu 29. května ve 14 hodin zaparkoval 76letý řidič v prostoru parkoviště u polikliniky vozidlo Renault Megane a odešel. Ovšem tento vůz dostatečně nezajistil proti pohybu, ten se samovolně rozjel, sjel po travnaté stráni a zastavil se až o betonový val, který poškodil. V době této události ve vozidle navíc seděla ještě spolujezdkyně, která se naštěstí nijak nezranila," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Alkohol u řidiče vyloučili policisté na místě provedenou dechovou zkouškou. Provedenou kontrolou také policisté zjistili, že tento muž nevlastní řidičské oprávnění skupiny B. „Předběžná výše způsobené škody činí částku 34 000 Kč. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," dodala policejní mluvčí.

Související články:

V turnovské Sobotecké ulici srazil řidič v osobáku motorkáře

Motocyklista skončil v Jenišovicích na lampě. Před jízdou pil pivo

Převrácená cisterna s benzínem zablokovala silnici v Hájích nad Jizerou

U Turnova zahynul při vážné nehodě mladý muž

Informace o dalších haváriích v Pojizeří najdete v rubrice KRIMI - Nehody

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT