Únorová nabídka Městského kina v Jablonci nad Jizerou

29.01.2011 06:23:00 | Autor: red | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou

Únorová nabídka Městského kina v Jablonci nad Jizerou

Přinášíme vám aktuální program Městského kina Jablonec nad Jizerou. Kompletní nabídka filmů na únor i se třemi ochutnávkami na březen.

Sobota 5. 2. v 19.45 h. OBČANSKÝ PRŮKAZ

Nová česká tragikomedie Ondřeje Trojana (137 min.).Vstupné 70,- Kč, přístupný.
Volně na motivy stejnojmenného románu Petra Šabacha. Hrají: Libor Kovář, Matouš Vrba, Jan Vlček, Jakub Šárka, Anna Geislerová, Martin Myšička, Marek Taclík, Kristýna Liška-Boková, Magdalena Sidonová, Jana Šulcová, Jaromír Dulava, Jiří Macháček.
Hořká komedie o tom, jací jsme byli v sedmdesátých létech minulého století, kdy big beat a dlouhý vlasy byly rebélií proti tesilové instituci táta-máma, rebélií proti umaštěné kultuře televizních estrád a nedělních odpolední s dechovkou, rebélií proti husákovskému socialismu, kdy k tomu, abyste dostali přes držku od policajta stačilo mít právě jen ty dlouhý vlasy a nebo natržený občanský průkaz.

Sobota   12. 2. v 19.45 h. TRON LEGACY

Americký dobrodružný sci-fi (126 min.). Vstupné 70- Kč, přístupný.
Hrají: Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner, Michael Sheen, James Frain, Beau Garrett.
Podstatou snímku Tron: Legacy 3D je příběh otce a syna, který i v kyberprostoru funguje naprosto stejně jako ve skutečném světě: Sam Flynn (Garrett Hedlund), sedmadvacetiletý rebel, je pronásledován tajuplným zmizením svého otce, Kevina Flynna (držitel cen Oscar a Zlatý globus Jeff Bridges), muže, který kdysi patřil mezi přední světové vizionáře.

Sobota   19. 2. v 17.15 h. HARRY POTTER a Relikvie smrti - část 1                      

Americký širokoúhlý dobrodružný film v českém znění (146 min.). Vstupné 65,- Kč přístupný (10).
Hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Tom Felton, Ralph Fiennes, Brendan Gleeson, Richard Griffiths, John Hurt, Jason Isaacs.
„Nikde není bezpečno". „Harry Potter a Relikvie smrti" je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a je rozděleno do dvou celovečerních filmů. První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály.  Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit.

Sobota 26. 2. v 19.45 h. RODINKA                                                    

Česká rodinná komedie (90 min.). Vstupné 70,- Kč, přístupný (12).
Hrají: Jana Štěpánková, Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík, Petr Forman,Lucie Vondráčková, Lenka Vlasáková, Naďa Kovalinková. 
Volné pokračování kultovního seriálu Taková normální rodinka, která se vrací ke svým divákům po více než třiceti letech a v režii Dušana Kleina. Nová setkání se „starými" oblíbenými hrdiny Pavlou, Káčou, Zdeňkem, dvojčaty-raubíři (dnes jsou z nich muži v nejlepších letech) a „novými" rodinnými příslušníky, o které se rodinka za více než třicet let od svého vzniku rozrostla.

Sobota 5. 3. v 19.45 h. NA DORAZ                                                

Americká komedie (100 min.). Vstupné 65,- Kč, přístupný.
Od režiséra Todda Phillipse přichází nová komedie „Na doraz" v hlavní roli s Robertem Downeym Jr. a Zachem Galifianakisem. Tuhle nesourodou dvojici svede shoda náhod na společný road trip, který jim oběma nakonec změní život. Robert Downey Jr. hraje Petera Highmana, kterému se mělo narodit první dítě už před pěti dny.  Peter spěchá na letiště v Atlantě, aby stihl let domů a mohl být u porodu se svou ženou. Jeho nejčistší záměry se ale naprosto zvrtnou, když díky náhodnému setkání se snaživým hercem Ethanem Tremblayem (Galifianakis) musí Peter opustit letadlo a vydat se s Ethanem z Atlanty na road trip, při kterém zničí několik aut, početná přátelství a Peterovy poslední nervy. 

Sobota 12. 3. v 17.15 h. SHREK: Zvonec a konec                                                 

Animovaná dobrodružná komedie-pohádka pro všechny v českém znění (92 min.). Vstupné 60,- Kč.
Co nás čeká ve čtvrtém díle Shreka? Mnohem drsnější Fiona, otylý Kocour v botách a mnohem zmatenější Oslík. A království Za sedmero horami vzhůru nohama. Na svědomí to má Shrek, který vypustil do světa jedno velmi nerozumné přání. Shrek totiž na vlastní kůži poznal, jaké to je, když se žije šťastně až do smrti, a vůbec se mu to nelíbí. Je to strašná nuda. A navíc honička, protože pečovat o tři zelená Shrečata je nadzlobří úkol. Není divu, že vyčerpaný otec na prahu zhroucení začne vzpomínat na doby, kdy žil sám v bažině, lidé se ho báli a Fiona hnila ve věži pod dračím dohledem. A kacířsky si pohrává s myšlenkou, jak krásné by bylo, kdyby se zlaté časy aspoň na jeden den vrátily.

Únorová nabídka kina Jitřenka v Semilech

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
Odpolední zastavení s neziskovým sektorem v Turnově
Harrachové ve službách Habsburků: Po celé Evropě
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

19.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
18.05.: Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
19.05.: Krkonošskému národnímu parku je 61 let, obhájil certifikát FSC

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT