Únorový program centra Náruč

13.02.2024 07:14:34 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Únorový program centra Náruč

Sólo rodič, příchod sourozence, logopedie, leváctví či praváctví, to jsou jen některá z témat únorového programu Centra pro rodinu Náruč.

Centrum pro rodinu Náruč - únor 2024

pondělí 5. února 2024, 16:30

SÓLO RODIČ aneb když jsi na to sám
Setkání podpůrné skupiny pro maminky a tatínky v oblasti samoživitelství. Koordinuje Míša Svačinová. Zdarma.

čtvrtek 8. února 2024, od 9:30

VZP - NOVINKY PRO KLIENTY
Seznámení s novinkami v roce 2024 - na co budeme moct uplatňovat slevy, jaké budou bonusy a další užitečné rady. Zdarma.

pátek 9. února 2024, od 10:00

CVIČÍME SPOLEČNĚ S DĚTMI
Můžeš cvičit, i když nemáš hlídání! Tipy na cviky, které mohou mámy cvičit samy i s dětmi zároveň. Posilování celého těla, lehké protažení i práce s pánevním dnem. Lekce pro maminky s malými dětmi pod vedením jogínky a pedagožky Mgr. Šárky Levové. Cena 120,-.

úterý 13. února 2024, od 10:15

POHÁDKOVÉ ČTENÍ S BABIČKOU EVOU
Děti v Náruči navštíví pohádková babička z knihovny Eva Kordová.

středa 14. února 2024, od 9:00

ROZVÍJEJ SE POUPÁTKO
Bezplatná konzultace pro těhotné a novopečené maminky - poradenství v oblasti přípravy na porod a kojení, raného rodičovství, poporodní péče Mgr. Kristýnou Charvátovou. Rezervace na tel.: 775 964 312.

středa 14. února 2024, od 10:00

PŘÍCHOD SOUROZENCE
Jak poznat, že už je ten správný čas a jaké emoce při tom můžeme zažívat? Jak na to co nejlépe připravit starší dítě i sebe? A jak nás v životě vlastně ovlivňuje, jestli jsme nejstarší, prostřední nebo nejmladší dítě v rodině? Beseda s dulou, poradkyní raného mateřství a speciální pedagožkou Mgr. Kristýnou Charvátovou

středa 14. února 2024, od 17:00

KLUB DIABEŤÁČKŮ
Setkání rodin, které pečují o děti s DM 1. typu. Podpůrná skupina, díky které na to nejste sami. Kontakt: Lenka Dědková, tel. 799 991 228.

čtvrtek 15. února 2024, od 10:30

NA SLOVÍČKO S LOGOPEDEM
Vývoj řeči, funkční dech, nosní mandle, podjazyková uzdička, koncentrace pozornosti, vyjadřování, digitální média a další. Beseda s Mgr. Helenou Vackovou, logopedkou, dechovou terapeutkou a speciální pedagožkou.

čtvrtek 15. února 2024, od 18:00

KLUB CELIAKŮ
Setkání rodin s celiakií a všech, koho zajímá život bez lepku. Podpůrná skupin, díky které na to nejste sami. Kontakt: Pavla Kalousková, DiS., tel.: 737 774 229

pátek 16. února 2024, od 10:00

GRAVIDJÓGA S ŠÁRKOU LEVOVOU
Krátká příprava na porod: relaxační, uvolňující pozice při porodu, dýchání u porodu, pozice ve třetí fázi porodní, bylinky pro hladký průběh porodu. Cvičení pro těhotné s Šárkou Levovou. Cena 200 Kč.

neděle 18. února 2024, od 15:30-17:30

KARNEVAL PRO NEJMENŠÍ
Tradiční karnevalové skotačení, tanečky, zpívánky a pohybové hry pro rodiny s malými dětmi. Všichni v maskách! Cena: 100,- Kč/osoba. Nutná rezervace předem.

úterý 20. února 2024, od 10:30

LEVÁCTVÍ ČI PRAVÁCTVÍ
Jak a kdy rozeznat leváctví a praváctví? Jak děti podpořit v jejich přirozeném nastavení? Co dělat se zkříženou lateralitou? Proč a jak nepřeučovat leváky? Beseda s praktickými cvičeními s lektorkou seminářů Leváctví a praváctví, propagátorkou metody Li-Re Gehirnbalance (Mozek v rovnováze) Ing. Lucií Vřešťálovou.

úterý 20. února 2024, od 13:30

DÍLNIČKY V POHODĚ
Mezigenerační setkání v DD Pohoda ve spolupráci s Nadací Preciosa. Hledáme dobrovolníky z řad rodičů s dětmi, které rády vyrábějí. Chcete se k pohodovému setkání připojit? Ozvěte se naší koordinátorce dobrovolnictví Lence Dědkové na tel. 799 991 228.

středa 21. února 2024, od 18:00

KLUB MARŤÁNKŮ
Setkání rodičů dětí s autismem, ADHD a jinými specifickými požadavky na výchovu a vzdělávání... zkrátka takových, o kterých si leckdo myslí, že jsou z jiné planety. Podpůrná skupina, díky které na to nejste sami. Kontakt: Bc. Kateřina Hornová, tel. 607 645 896.

čtvrtek 22. února 2024, od 17:30

MATEŘSKÁ POSILOVNA
Svépomocné setkání pro maminky, které chtějí ulevit své duši. V bezpečí kruhu sdílíme nejen to, čím nás umí potrápit psychika (vyhoření, panické ataky, úzkosti, depresivní stavy), ale také se vzájemně podporujeme, smějeme, obohacujeme a ne vždy řešíme jen mateřství. Na setkání lze přijít bez ohlášení předem. Info na tel. 775 964 312.

pátek 23. února 2024, od 10:00

JAK SE V RODIČOVSTVÍ UVOLNIT?
Snažíme se své děti rozvíjet, co nejlépe podpořit jejich vývoj, nedělat chyby.. ale někdy v tom ztrácíme radost a sebe sama. Jak najít rovnováhu a své rodičovství si užívat. Co od nás děti především potřebují? Beseda s Mgr. Ivou Klímovou, psycholožkou, psychoterapeutkou a mámou 3 dětí.

pondělí 26. února - pátek 1. března 2024

JARNÍ PRÁZDNINY - ZAVŘENO

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové
22.02.: Soutěž o 3x 2 vstupenky na Viléma Veverku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT