Úspěch turnovského ROB na světovém mistrovství

16.07.2023 23:37:12 | Autor: OOB TJ Turnov | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Úspěch turnovského ROB na světovém mistrovství

WYAC 2023, to je Mistrovství světa žáků a dorostu v rádiovém orientačním běhu 2023. Turnovský oddíl na něm státní reprezentaci obohatil o dva závodníky a oba zabodovali.

Na konci června v maďarském městě Városlöd proběhlo Mistrovství světa žáků a dorostu v rádiovém orientačním běhu. Turnovský oddíl obohatil státní reprezentaci o dva závodníky. V kategorii M14 (do 14 let) to byl Jáchym Pešek a v kategorii D16 = W16 pak Karolína Novotná.

Celkem se běžely tři závody. Začalo se klasikou v pásmu 144 MHz, následoval sprint a poslední den uzavřela klání klasika v pásmu 3,5 MHz. Bojovalo se tak v každé kategorii o tři sady individuálních medailí a v obou klasikách i o medaile týmové. Níže uvedený seznam získaných cenných kovů dokumentuje skvělé výsledky.

Jáchym Pešek - 1. místo (mistr světa) v pásmu 144 MHz, 1. místo (mistr světa) v pásmu 3,5 MHz, 4. místo ve sprintu + dvě stříbrné týmové medaile za obě klasiky. Jáchym tak získal čtyři z pěti možných medailí.

Karolína Novotná - 1. místo (mistr světa) v pásmu 3,5 MHz, 2. místo ve sprintu, 3. místo v pásmu 144 MHz + dvě zlaté týmové medaile. Karolína má kompletní počet medailí.

Více na oddílovém webu www.foxteamturnov.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hudební nástroje v knihovně? Nová služba v Liberci!
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
Výstavu drahých kamenů v Lomnici obohatí model hradu Trosky
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 14. až 16. června
V Krkonošském muzeu otevřou výstavu o místních hasičích

Nejčtenější články

13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
14.06.: V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec
14.06.: Muzejní noc v Jilemnici naváže na oslavy 150 let místních hasičů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT