Úspěšná prezentace týmu Motosportu Bozkov

21.02.2011 20:37:06 | Autor: Karel Čermák | Rubrika: SPORT | Obce: Bozkov

Úspěšná prezentace týmu Motosportu Bozkov

V pátek 18. února uspořádal Motosport Bozkov prezentaci svého týmu, který se jako jediný z České republiky zúčastnil Mezinárodní motocyklové šestidenní ISDE 2010 v Mexiku.

Motosport Bozkov je v posledních letech tradičním účastníkem této motocyklové olympiády a proto není divu, že jsou tyto prezentace velmi oblíbené.

Množství účastníků ovšem tentokrát překonalo i ty nejoptimističtější představy pořadatelů. Při projekci kvalitně sestříhaného videa se sešlo více než 300 příznivců endura a určitě se měli na co dívat a s kým si povídat. Přítomen byl totiž celý soutěžní tým - Jan Kudrnáč, Jan Fišer a Milan Kurfiřt, který je zároveň předsedou klubu.

Posledně jmenovaný tak mohl být spokojený: ,,Tradičně chodí hodně lidí, ale letos to opravdu předčilo  naše očekávání. Myslím, že úspěch umocňuje i skutečnost naší jedinečné účasti z České republiky. Velký zájem nás těšil už v průběhu loňského závodu a ta návštěva dnes to jenom potvrdila."

V průběhu večera přišla na řadu i témata ostatních soutěží, například velmi oblíbeného seriálu MG sport UFO KTM enduro cross country, kde je Motosport Bozkov také jedním z pořadatelů.

Na letošní rok už místní spřádají plány pro účast na Šestidenní ve Finsku, ale to je zatím ve fázi úvah. Určitě ale všichni členové Motosportu Bozkov udělají všechno pro to, aby ani tentokrát nezklamali své fanoušky a předvedli dobrou reprezentaci nejen klubu, ale i obce Bozkov.

Další články z endura a motorismu najdete v rubrice Motorismus

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
24.04.: Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT