Utkání s Novým Bydžovem na těžkém terénu Turnov jasně prohrál

27.03.2023 21:27:47 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Po dvou výhrách v řadě v divizi C se fotbalistům Turnova nedělní utkání s Novým Bydžovem moc nepovedlo. Po dobrém začátku poté domácí nedokázali na bahnitém terénu držet míč a soupeř je potrestal celkem čtyřmi góly.

FK Turnov - RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:4 (1:2)

Domácí se ujali vedení brankou Marka už ve 30. vteřině. To byl výborný vstup do zápasu, ale v průběhu už na něj nenavázali a nedařila se jim na těžkém bahnitém terénu kombinace. Původně se přitom mělo podle zápisu utkání hrát na umělé trávě na vedlejším stadionu, ale před utkáním domácí rozhodli, že se bude hrát na trávě hlavního stadionu.

Hosté byli lepší v nasazení a ještě během první půle otočili stav dvěma góly ve svůj prospěch. Ve druhém poločase po nedůrazu v pokutovém území obdrželi Turnovští ještě další dvě branky a prohráli jasně 1:4.

Branky: 2. Marek - 26. Holec, 29. Mokošín, 48. Voldán, 52. Holec. Rozhodčí: Fojtík - Zita, Papežík, ŽK: 0:0. Diváků: 180. Turnov: Franc - Provazník, Horák, Petržilka, Chládek - Prokopec (60. Tomašov), Břenek (60. Müller), Svoboda, Š. Havel (71. Pham) - Svoboda, Marek (52. Šťovíček).