Utkání s rezervou Bohemky se hráčům Přepeř nepovedlo

22.10.2019 17:29:13 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

V 11. kole hráli fotbalisté z Přepeř na trávníku Bohemians a nesehráli příliš povedené utkání, když proti místní rezervě nedali ani gól a hned tři dostali. Přepeře tak v sérii utkání s ligovými rezervami porazily Liberec, Teplice a Mladou Boleslav a naopak prohrály s Jabloncem a nyní s Bohemians.

Bohemians Praha B - FK Přepeře 3:0 (1:0)

Začátek utkání byl opatrný z obou stran. První střelu na branku vyslaly Přepeře v 8. minutě, kdy si na Pavlatův centr z levé strany naskočil Jarosz, ale Kouba v brance Bohemians byl na místě. I nadále se hrál na hrbolatém a mokrém trávníku vyrovnaný zápas, kdy si žádné mužstvo nevytvořilo šanci. Přepeře sice zahrávaly několik standardek okolo vápna, ale jejich provedení nebylo dobré. Ve 25. minutě se na vápně uvolňoval Volf, Bederka ho za cenu žluté karty fauloval. Trestný kop Jarosze tečovala zeď mimo branku. O minutu později našel Pavlata na hranici vápna Volfa, jeho střela prolétla nad domácím břevnem. V těchto minutách byly Přepeře více na míči, vytvořily si několik střeleckých příležitostí, ale buď netrefily branku nebo domácí hráči střely zablokovali. Ve 41. minutě Bohemians poprvé vystřelili na branku a hned z toho byl gól. Osmančík si navedl z pravé strany míč na střed a kousek za hranicí vápna vystřelil. Jeho střela se otřela o Marka Sedláčka a Truksa byl v brance bezmocný.

Na začátku druhé půlky byl faulován na hranici šestnáctky Synek. Brankář Kouba se po přímém volném kopu Nesvadby jen ohlédl, ale míč proletěl decimetr vedle jeho branky. V 59. minutě zahrávali trestňák domácí. K míči se postavil Bederka a na jeho ránu do šibenice si sice Truksa sáhl, ale míč přesto skončil v síti - 2:0. V 60. minutě se ve vápně uvolnil Volf, Kouba jeho střelu vyrazil. V 71. minutě se do šance dostal opět Volf, tentokrát ale branku minul. V 77. minutě měly Přepeře k dispozici další standardku. Střelu P. Novotného z 18 metrů však Kouba parádním zákrokem vytáhl ze šibenice. Přepeře v závěru hrály vabank, nastěhovaly se na domácí polovinu, ale z velkého tlaku nic nevytěžily. Naopak domácí v 87. minutě podnikli rychlý protiútok a Le Tuan Anh střelou z vápna pod víko pečetil výsledek na 3:0.

„Dnes jsme nesehráli vůbec dobré utkání, možná i zatím naše nejhorší vystoupení v soutěži. Od samého začátku byl náš výkon bez energie, nápadu a domácím jsme ke třem bodům hodně pomohli. V naší hře bylo hodně nepřesností, ztrát a zbrklých řešení ve finální části. Na rozdíl od domácích nám nešly ani standardní situace. Dnes rozhodla stoprocentní efektivita domácích. Musíme se z toho rychle oklepat a připravit se na další utkání," uvedl po utkání trenér FK Přepeře Jiří Zachariáš.

Branky: 41. Osmančík, 59. Bederka, 87. Le Tuan Anh. Rozhodčí: Raplík - Šimek, Bednář, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Přepeře: Truksa - Krasnický, Marek Sedláček (80. Ježek), Nesvadba, Tvaroha - Pavlata, V. Novotný - Jarosz (70. P. Novotný), Hlůže (55. Díl), Volf - Synek.

V příštím kole zajíždějí Přepeře v sobotu dopoledne do Zbuzan.