Uzdravený Zdražil dvěma góly pomohl k remíze Dalmachu

28.03.2011 17:13:18 | Autor: Karel Palounek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V posledním mistrovském utkání sezony přivítali futsalisté Dalmachu v pátek v Turnově Radobýl Litoměřice, který v případě výhry ještě mohl postoupit do play off. V domácí sestavě se objevil po delší pauze uzdravený Jan Zdražil a dvěma góly přispěl k zasloužené dělbě bodů.

FC Dalmach Turnov - CF Radobýl Litoměřice 3:3 (2:1)

V první půli byl lepším týmem domácí Dalmach a už ve 4. minutě šel do vedení gólem Kulhánka. Stejný hráč asistoval i u druhé branky. Neukvapil se zakončením a našel ještě lépe postaveného Zdražila, který dloubákem přehodil padajícího brankáře Ekrta.

Závěr poločasu byl v litoměřické režii. Nejprve Brožik orazítkoval Prokopcovu tyč a následně už domácí gólman nestačil na tvrdou střelu Hanzla z desetimetrového kopu.

V průběhu druhé půle se podařilo hostujícímu celku dvěma góly Koláčka otočit skóre ve svůj prospěch. Do závěrečných minut přistoupil Dalmach k power-play, která slavila úspěch v podobě vyrovnávací branky Zdražila po asistenci Bernarda.

Minutu před koncem ukázali rozhodčí červenou kartu litoměřickému Grunertovi za likvidační zákrok na Škrétu. Domácí pokračovali ve hře bez gólmana a i přes obrovský tlak vítěznou branku nevstřelili.

Branky: Zdražil 2, Kulhánek - Koláček 2, Hanzl. Rozhodčí: Kudrna, Trlida. Diváků: 40. Sestava FC Dalmach: Prokopec - Škréta, J. Mencl, Bernard, Vítek, Zdražil, Kulhánek, Kalousek, Kratochvíl.

Ostatní výsledky: Benešov - Alfa Liberec 8:8, Příbram - Kladno 1:6, Slaný - Mělník 0:4, Hradec Králové - Kadaň 3:3,  Andy  Liberec - volno.