V areálu Sportovního centra Železný Brod vzniklo kluziště

02.02.2024 07:32:23 | Autor: Tereza Červenková | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Železný Brod

V areálu Sportovního centra Železný Brod vzniklo kluziště

V pátek 2. února proběhne v Železném Brodě od 13 hodin slavnostní otevření městského kluziště. Kromě ceremoniálu přestřižení pásky čeká na návštěvníky i exhibice Bruslařského klubu Variace Liberec a hudební program v podání DJ Jardy Hořeního a DJ Aleše Mastníka. Veřejné bruslení nabízí v tento den areál zdarma.

Fakticky byl provoz kluziště zahájen již v sobotu 27. ledna, čímž bylo úspěšně završeno několikaleté úsilí o jeho vybudování. „Jsem rád, že se konečně podařilo rozšířit nabídku sportovního vyžití pro občany našeho města. Kluzišti přeji mnoho spokojených návštěvníků," uvedl starosta města František Lufinka. „Reakce jsou zatím vesměs pozitivní. Především rodiče jsou rádi, že za bruslením nemusí s dětmi jezdit do jiného města," dodala Alena Antoszová, vedoucí Sportovního centra.

Vybudování multifunkčního hřiště v areálu Sportovního centra Železný Brod bylo vyvoláno požadavkem na zlepšení venkovních sportovišť. Nové multifunkční hřiště obsahuje chlazení, které umožňuje v zimních měsících provozovat venkovní kluziště za téměř každého počasí. Pro letní měsíce je pak hřiště vybaveno umělým povrchem, na kterém bude možné hrát volejbal, florbal, kopanou, nohejbal a další venkovní sporty. Projekt Modernizace sportovního areálu Železný Brod podpořilo Ministerstvo pro místní rozvoj.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu

Nejčtenější články

21.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
21.04.: Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu
20.04.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. dubna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT