V Brodě pokračovaly fotbalové turnaje žáků

10.02.2011 06:09:01 | Autor: Jaroslav Kletečka a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Karlovice - Sedmihorky,Semily,Turnov

V Brodě pokračovaly fotbalové turnaje žáků

V Železném Brodě pokračovaly druhým kolem turnaje starších i mladších žáků. Obou turnajů se účastní i celky z Pojizeří.

Už minulý víkend se rozběhly dva žákovské turnaje, které se hrají na UMT v Železném Brodě. V sobotu začal 35. ročník turnaje starších žáků „ O skleněný míč", kterého se zúčastní osm týmů.

Odstartoval i 5.ročník zimního turnaje mladších žáků „UMT Železný Brod", kterého se pravděpodobně zúčastní sedm týmů. Osmý původně přihlášený tým Dobrovic svoji účast přehodnotil, ale pořadatelé shánějí náhradu v už vylosovaném turnaji.

Turnaj starších žáků:

2. kolo:

FK ŽBS Železný Brod - FK Košťálov 8:1 (3:0)

Brod byl lepším týmem a v souboji dvou vedoucích týmů příslušných okresních přeborů nedal Košťálovu šanci na úspěch. Branky: Kotlár 2, Ducháček 2, Drobný 2, Maňkoš, Salaba, Hozovič.

FK Mšeno - VTJ Rapid Liberec 1:10 (1:3)

Velký výkonnostní rozdíl byl k vidění v zápase dvou týmů z krajského přeboru. Mšeno si opět odvezlo z brodské umělky dvojciferný výsledek, o který se nejvíce zasloužil liberecký Čára. Branky: Beránek, Čára 5, Leitner 2, Cinhart, Straka, Cverčko.

Velké Hamry - FK Pěnčín-Turnov B 4:6 (1:3)

Asi nejlepší zápas tohoto víkendu na brodské UMT přinesl duel Hamrů proti mladším žákům Turnova. Věkový rozdíl nebyl vůbec znát a fotbalový projev Turnova přinesl zasloužené vítězství a několik výstavních gólů. Branky: Štěpán 4 - Kunst 3, Houžvička 2, Halfar.

Výsledky 1. kola: FK ŽBS Železný Brod - FK Mšeno JBC 14:0, FK Pěnčín/Turnov  - VTJ Rapid Liberec 3:0, FK Košťálov - SK Semily 1:9.

Mladší žáci:

2. kolo: FK BAUMIT Jablonec - Velké Hamry 8:0, Spartak Rychnov - FC Pěnčín 6:0, odloženo utkání Tanvald - Sedmihorky.

1. kolo: FK BAUMIT Jablonec - FC Pěnčín 7:2.

Přátelské utkání

FK ŽBS Železný Brod - SK Semily 6:1 (2:0)

Dobrovice odřekly účast na turnaji mladších žáků, proto proti mladším žákům Semil nastoupili v přátelském zápase starší žáci Brodu. Věkový rozdíl byl patrný, ale hosté se prezentovali sympatickým výkonem. Branky Brodu: Kotlár 4, Salaba a Šefr.

Další články z fotbalu zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z kavalíra se vyklubal zloděj, který okradl 90letou seniorku
Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT