V Dolním Bousově se bude hrát nohejbalový turnaj trojic

25.07.2012 10:19:19 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce:

V Dolním Bousově se bude hrát nohejbalový turnaj trojic

Sokol Dolní Bousov pořádá ve svém areálu v sobotu 28. července nohejbalový turnaj trojic. Turnaj je určen registrovaným i neregistrovaným hráčům nebo hráčkám bez omezení výkonnosti a je možné se do něj stále ještě přihlásit.

Hrát se bude podle pravidel ČNS s následujícím upřesněním a výjimkami. V základní skupině a v divizi se hraje na tři dopady míče, zápas se hraje na dva sety (ve skupinovém systému) resp. na dva vítězné sety (ve vyřazovacím systému), set končí 10. bodem, případný 3. set začíná od stavu 5:5. Vše ostatní na dva dopady (volej i z podání).

Po odehrání základních skupin, ve kterých jsou nalosováni registrovaní i rekreační hráči dohromady, postupuje první polovina ze skupiny do hlavního turnaje, druhá polovina do "divize". V obou skupinách se hraje o umístění a ceny nezávisle na sobě, jakoby dva souběžně běžící turnaje. Hlavní cenu ovšem obdrží pouze vítěz silnější skupiny.

K dispozici budou tři antukové hřiště (v případě nepříznivého počasí dvě hrací plochy s umělým povrchem) a teplé občerstvení po celý průběh akce. Začátek je stanoven na 8.30, do té doby se ještě na místě přijímají i přihlášky. Startovné činí 300 Kč za trojici. Kontakt pro přihlášení Roman Zejbrlík, telefon 602954250, e-mail: r.zejbrlik@seznam.cz

Více zpráv z nohejbalu v rubrice SPORT- Nohejbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Tajemnou Barmu představí v Železném Brodě cestovatelka Pavla Bičíková

Cestovatelská přednáška Tajemná Barma se bude konat 17. ledna od 18 hodin v kině v Železném Brodě. V únoru 2020, těsně před vypuknutím koronavirové pandemie, se cestovatelka Pavla Bičíková s Pavlem vydali do tajemné země ležící v jihovýchodní Asii na břehu Bengálského zálivu. „Objevili jsme zde kromě tisíců pagod, buddhistických chrámů a zlatých soch Buddhy i jezera, vodopády, krápníkové jeskyně, vysoké hory, rýžová pole, pláže, neprostupnou džungli a stále se usmívající místní obyvatele," dodala Pavla Bičíková. Více podrobností v předchozím článku

Mezinárodní rok skla v Křišťálovém údolí přinese velký letní festival

Mezinárodní rok skla letos vyhlásila Organizace spojených národů. Stejně jako další světové sklářské regiony i Křišťálové údolí využije této mimořádné příležitosti a zapojí se řadou akcí. Chystá se velký skleněný festival, krajinu ozdobí dekorace ze skla, bude také možné nahlédnout do sklářských provozů a výrobu skla si vyzkoušet. Již týden před Velikonocemi, a sice 9. a 10. dubna, se budou moci návštěvníci podívat na řadě míst přímo do výroby. Největší novinkou bude velký letní festival Crystal Valley Week v Liberci, který se uskuteční od 23. do 28. srpna. „Představíme zde Křišťálové údolí z mnoha nových úhlů nejen místním, našim cílem je pozvat k nám návštěvníky z celé republiky i ze zahraničí," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Florbal TJ Turnov: Mladší žáci zcela opanovali domácí turnaj
Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu
Do Tříkrálové sbírky přispěl i kraj. Burza knih vynesla několik tisíc
Občané Železného Brodu se mohou zeptat na cokoliv hejtmana!
Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje

Nejčtenější články

16.01.: Po mrznoucím dešti na silnici I35 z Turnova do Liberce několik nehod
15.01.: Hořel rodinný dům v obci Líšný
15.01.: Semilští policisté dopadli pachatele loupeže

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT