V Dolním Bousově se bude hrát nohejbalový turnaj trojic

25.07.2012 10:19:19 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce:

V Dolním Bousově se bude hrát nohejbalový turnaj trojic

Sokol Dolní Bousov pořádá ve svém areálu v sobotu 28. července nohejbalový turnaj trojic. Turnaj je určen registrovaným i neregistrovaným hráčům nebo hráčkám bez omezení výkonnosti a je možné se do něj stále ještě přihlásit.

Hrát se bude podle pravidel ČNS s následujícím upřesněním a výjimkami. V základní skupině a v divizi se hraje na tři dopady míče, zápas se hraje na dva sety (ve skupinovém systému) resp. na dva vítězné sety (ve vyřazovacím systému), set končí 10. bodem, případný 3. set začíná od stavu 5:5. Vše ostatní na dva dopady (volej i z podání).

Po odehrání základních skupin, ve kterých jsou nalosováni registrovaní i rekreační hráči dohromady, postupuje první polovina ze skupiny do hlavního turnaje, druhá polovina do "divize". V obou skupinách se hraje o umístění a ceny nezávisle na sobě, jakoby dva souběžně běžící turnaje. Hlavní cenu ovšem obdrží pouze vítěz silnější skupiny.

K dispozici budou tři antukové hřiště (v případě nepříznivého počasí dvě hrací plochy s umělým povrchem) a teplé občerstvení po celý průběh akce. Začátek je stanoven na 8.30, do té doby se ještě na místě přijímají i přihlášky. Startovné činí 300 Kč za trojici. Kontakt pro přihlášení Roman Zejbrlík, telefon 602954250, e-mail: r.zejbrlik@seznam.cz

Více zpráv z nohejbalu v rubrice SPORT- Nohejbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.

Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

V Liberci Vratislavicích na Prosečském hřebeni zasahovali hasiči v pátek 24. června u požáru lesa o rozloze cca 20x 20 metrů. Použili při akci hasicí D program a zařízení PRO/pak, které díky svým vlastnostem zefektivňuje využití hasební vody.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Skleněná šatna představí v Železném Brodě modely i šperky z přehlídek
Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii
Kraj podpoří opravu věže kostela svatého Mikuláše v Horní Branné
Do lomnického Aionu přijede Honza Křížek
Kraj opět žádá ministerstvo o dotaci na zajištění sociálních služeb

Nejčtenější články

25.06.: Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
26.06.: Obrazem: Libštátský jarní běh 2022
26.06.: Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT