V generálce na jarní divizi Turnov zdolal 3:1 Hrádek

01.03.2015 15:17:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V generálce na jarní divizi Turnov zdolal 3:1 Hrádek

V posledním přípravném utkání před vstupem do jara fotbalisté FK Pěnčín-Turnov porazili 3:1 Hrádek nad Nisou. Z celkem deseti příprav mají hráči ze srdce Českého ráje bilanci čtyř výher, jedné remízy a pěti proher při skóre 30:32.

Do bilance počítáme ale například i zápas s prvoligovým Slovanem v poměru 0:9, jinak by byla bilance vyrovnaná s výrazně pozitivním skóre.

FKP Turnov - Hrádek n. N. 3:1 (1:0)

Zejména v prvním poločase sobotního utkání Turnovští nepodali optimální výkon a Hrádek si dokázal vytvořit z brejků i několik šancí. První gól vstřelil po pěkné akci Hadaščok. Ve druhé části zlepšili hráči Turnova presink a vytvářeli si šance po standardních situacích. Na 3:0 zvýšil dvěma góly Jánošík. V závěru už trochu vypadli z role a soupeři se podařilo jednou brankou snížit.

„Nebyl to z naší strany optimální výkon. Hráli jsme poprvé v přípravě na přírodní trávě a trochu jsme si na to museli zvyknout, nešly nám přihrávky a optimální řešení situací. Na začátku druhého poločasu přišlo zlepšení, tam jsem byl s hrou spokojený, ale v závěru už se kluci asi viděli v kabině a soupeř snížil," řekl k utkání trenér FKP Turnov Josef Petřík.

Branky: Hadaščok, Jánošík 2. Sestava FKP Turnov: Lukač - Šimek, Novotný, Karišik, Jánošík - Kunst, Randák - Hadaščok, Papoušek, Bernát - Šulc. Střídali Zítka, Matoušek, Tvrdý, Finklár, Korček, Beníšek, Polívka.

V neděli 8. března už fotbalisté FK Pěnčín-Turnov vstoupí do jarní části divize utkáním v Benátkách nad Jizerou. Předtím ještě v týdnu přineseme obvyklé shrnutí přípravy a změn v týmu.

Související články:

Brodu a Chrastavě nastřílel Turnov celkem deset gólů

Turnov v přípravě jasně rozstřílel Bozkov

Z dvojutkání s ligovými dorosty mají hráči FKP Turnov jen jednu výhru

FKP Turnov remizoval v přípravě s juniorkou Liberce

Oslabená sestava Turnova v přípravě podlehla Novému Boru

Přípravu naplno zahájili divizní fotbalisté FKP Turnov

Josef Petřík hodnotí podzim fotbalistů FK Pěnčín-Turnov

Fotbalové kuriozity 3 aneb Vtipné momenty při zápasech na podzim 2014

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kampaň A dost… aktuálně pro seniory
Enduro ples opět chystají v bozkovské sokolovně
Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy

Nejčtenější články

23.02.: Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
24.02.: Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
24.02.: Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT