V Harrachově opět vyrostl sněhový hrad a láká na pohádku i fireshow

31.01.2013 07:57:06 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Harrachov

V Harrachově opět vyrostl sněhový hrad a láká na pohádku i fireshow

Tento týden byla ukončena stavba sněhového hradu Harrachštejn v Harrachově, který byl v letech 2010 a 2011 vůbec největší sněhovou stavbou v České republice. Letos nenabyl takových rozměrů jako v letech minulých, ale určitě potěší všechny jeho návštěvníky.

Hrad stojí již na tradičním místě a to na běžeckém stadionu u hotelu Skicentrum, kde i letos budou pro návštěvníky nachystány zábavné akce. Od 8. 2. 2013 až do konce zimní sezony tu bude pravidelně ve dnech pátek, sobota, neděle vystupovat Umělecká agentura Pranýř s pohádkou Na draka! a to vždy od 14.30 hodin a s Fire show Příběh ohně vždy od 19.30 hodin. Ceny vstupného na tato vystoupení činí 110 Kč/ dospělá osoba, 75 Kč/ dítě a rodinné vstupné (2+2) je za 330 Kč.

Pohádka Na draka! je určena pro malé i velké diváky a zavede vás do období renesance, kdy na Pražském hradě hostí císař Rudolf II. alchymisty a umělce z celé Evropy. V jednom zapadlém hrabství daleko v horách, kde bílý sníh přikryl vše, kam až oko dohlédne, se nachází hraběcí tajemník Ignác von Harrach a zjišťuje, že se v kraji usadil drak. A protože je hraběcí dcera široko daleko vyhlášená svým "nevzhledem", drak chce raději po panu hraběti každý týden dostatek zlata a drahého kamení. Pomůžou nešťastnému Ignácovi okolojdoucí žoldáci, kteří zrovna nemají nic na práci? Co se skrývá v dračí sluji? A jak se ke všemu nakonec postaví proradný hraběcí tajemník Ignác?

Příběh ohně je show pro celou rodinu, která je nabitá akcí, šermem, ohněm i pyrotechnickými efekty, Provede vás od legendami opředených dávných časů až do blízké budoucnosti. Bude Vám umožněno podívat se do dob, kdy celému světu vládli bájní bohové, kteří nadevše toužili po moci skryté v ohni. Šerm, boj i upalování čarodějnic, k tomu všemu lidé začali oheň zneužívat. Kontrast ohně a sněhu všude okolo zanechává v divácích nezapomenutelný zážitek. Představení trvá něco málo přes půl hodiny, aby diváci zcela nepromrzli a zároveň jsme jim poskytli dostatek napětí, akce a efektů.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT