V hokejové bitvě s Predátory rozhodla první třetina

10.11.2010 16:37:51 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Hokejisté HC Lomnice nad Popelkou v neděli v 6. kole vyzvali zatím neporažený celek krajské ligy z České Lípy. Kdyby nebylo nepovedené první třetiny, ve které obdrželi tři góly, mohli sehrát Lomničáci s favoritem docela vyrovnanou partii.

I tak je ovšem výsledek 2:6 vcelku důstojný, vždyť VTJ Liberec v minulém kole dostali od českolipských Predátorů hned 11 branek.

HC Lomnice - HC Predators Česká Lípa 2:6 (0:3,2:2,0:1)

Skóre načal v 7. minutě českolipský Holčák. Poté dlouho branka nepadla, ale v závěru třetiny dvakrát zaúřadoval nejlepší střelec Milan Preussler a zajistil hostům pohodlný tříbrankový náskok.

Další dvě třetiny už byly mnohem vyrovnanější. Nejprve zvýšil už na 0:4 Peterka, ale poté snížili domácí Syrovátka a Karásek. Na rozdíl tří branek znovu upravil Preussler a ve třetí třetině se už trefil pouze českolipský Plunkett.

Další zápas HC Lomnice má proběhnout v neděli 14. 11. ve Frýdlantu. Zde se ovšem hraje na venkovním otevřeném zimním stadionu, takže je osud utkání zatím hodně nejistý.

Branky: 28. Syrovátka (Karásek), 31. Karásek (Bartoš, Kožnar) - 7. Holčák (Peterka, Luczkow), 13. Preussler (Holčák, Peterka), 20. Preussler (Holčák,Peterka), 24. Peterka (Holčák), 38. Preussler (Peterka), 51. Plunkett (Hásek, Řezáč). Rozhodčí: Lorenčík - Touš, Grundler. Vyloučení: 5:10. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 145. Střely na branku: 33:24. HC Lomnice: Pivrnec - Bém, Kocourek, Bartoš, Kožnar, Kotas - Hájek, Berka, Stránský - Karásek, Šulc, Syrovátka J. - Majdič, Semecký, Junek.

Další zápasy 6. kola: Bohemians – PSK Liberec 2:6, VTJ Liberec – Frýdlant 6:7 po prodloužení.