V I.A třídě dorostu podlehla Víchová 2:7 Mšenu
10.05.2011 06:03:34 | Autor: Petr Ježek a Martin Vosáhlo | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Víchová nad Jizerou,Studenec,Horní Branná,Mírová pod Kozákovem,Lomnice nad Popelkou

V neděli nastoupila opět Víchová proti Mšenu B, ale tentokrát dorost, který sehrál zápas o umístění v tabulce I. A třídy dorostu východ. Známy už jsou i další víkendové zápasy I.A třídy dorostu.
Mšeno B - Víchová 7:2 (3:1)
Hosté vedli 1:0 stejně jako den před tím jejich áčko a stejně jako na mužský zápas se přišli podívat hráči Ostravy i na dorost. Dorost Mšena ale sobotní zápas dospělých dále kopírovat nechtěl a utkání otočilo třemi góly již v prvním poločase a to ještě neproměnil penaltu. Ve druhém poločase přidalo domácí družstvo další čtyři branky a Víchová už těsně před koncem pouze korigovala výsledek na 7:2.
Další zápas skupiny o umístění: Studenec - Lučany 3:1.
Zápasy ve skupině o postup: Mírová - Horní Branná 1:3, Jablonec n. J. - Lomnice 0:0.
Související: V přeboru dorostu Turnov jasně přehrál Košťálov
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Změna provozní doby podatelny městského úřadu Turnov
Městský úřad Turnov upozorňuje na přechodnou úpravu provozní doby podatelny, ve středu 9. července 2025 od 8 do 17 hodin, Czech POINT od 8 do 16:30. Úřad prosí o trpělivost s ohledem na omezené personální pokrytí agendy.
Nová jablonecká MHD od roku 2028. Páteřní součástí budou elektrobusy
Jablonečtí zastupitelé schválili Koncepci poskytování veřejné dopravy od roku 2028 a současně stvrdili klíčové smluvní kroky vedoucí k zajištění městské hromadné dopravy pro další desetiletí. Významným milníkem je schválení smlouvy o poskytování přepravních služeb se společností Jablonecká dopravní, a.s., která od února 2028 zajistí třetinu provozu MHD prostřednictvím osmi elektrobusů. Více podrobností na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Turnov preferuje v případě stavby dálnice přes Český ráj dlouhý tunel
Jilemnice v proměnách sedmi století od založení až do současnosti
Pod vlivem alkoholu řidička v Syřenově nezvládla svou jízdu
Mistři známkové tvorby se v létě představují v jilemnickém muzeu
Vítězové ankety Zaměstnavatel roku jsou již známi
Nejčtenější články
08.07.: Pod vlivem alkoholu řidička v Syřenově nezvládla svou jízdu
07.07.: Waldorfská škola v Semilech zahájila rekonstrukci školního dvora
07.07.: Prázdninové akce na Sychrově
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.