V Pojizeří nadále řádí zloději a vykradači aut

19.03.2011 07:24:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Stružinec,Turnov

V Pojizeří nadále řádí zloději a vykradači aut

Hned čtyři případy vloupání do vozidla nebo krádeže vozidel řešili v posledních třech dnech policisté v Pojizeří. V úterý a ve středu v noci neušla pozornosti nenechavců Škoda Fabia ve Stružinci a Škoda Octavia v Ohrazenicích.

Osobního vozidla značky Škoda Fabia v barvě šedé metalízy se z úterý na středu zmocnil neznámý zloděj. „Automobil byl zaparkován u rodinného domu vedle hlavní komunikace v obci Stružinec. Ve středu časně ráno, když chtěl s vozidlem jeho pravý majitel odjet do zaměstnání, našel jen prázdné místo. Poškozenému 48 letému muži tímto vznikla škoda ve výši přes 103 000 korun. Po vozidle i pachateli pátrá policie," upřesnil tiskový mluvčí Policie ČR Petr Kmínek.

Vozidlo značky Škoda  Octávia, jehož cena přesahuje částku 620 000 Kč, odcizil v Ohrazenicích na Turnovsku pachatel, který se tak dopustil trestného činu neoprávněného užívání cizí věci. K této krádeži došlo v době od středy 16. do čtvrtka 17. března 2011.

Turnovští policisté přijali ve středu další oznámení o vloupání do dvou vozidel. „Neznámý pachatel si vybral zaparkovaný nákladní automobil značky Nissan Doublecab v obci Karlovice. U tohoto vozidla rozbil okno zadních dveří, ale uvnitř asi nenašel, co hledal," uvedla k případu tisková mluvčí Policie ČR v Semilech Soňa Šídová.

Zloděje poté zaujala ještě brašna notebooku, která byla položena na zadní sedačce dalšího, blízko zaparkovaného vozidla značky Škoda Octavia combi. „Nenechavec podobným způsobem vnikl i do tohoto vozidla a odcizil brašnu, ve které byl notebook s mobilním připojením. K uvedenému vloupání došlo ve středu 16. března v době od 12.20 do 13.20 hodin. Celková škoda byla vyčíslena na 28 000 korun," dodala Soňa Šídová.

Další zásahy policie najdete v rubrice KRIMI

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Desné zvou na vysocké divadlo

o Desné můžete zavítat v pátek 31. března od 19 hodin do KD Sklář na divadelní představení Zátiší s loutnou, které vám představí DS Krakonoš Vysoké nad Jizerou.

Tématem krajské konference bude nedostatek bytů i ztráta bydlení

O sociálním a dostupném bydlení budou diskutovat účastníci konference s názvem Rozvoj sociálního a dostupného bydlení: stát, kraj, obce v pátek 31. března 2023. Více než sedmdesát aktérů a zájemců o toto téma nejen z Libereckého kraje bude přítomno na setkání. Mimo jiné promluví i hejtman Martin Půta, ředitel Agentury pro sociální začleňování Martin Šimáček a starostové obcí, ve kterých se programy podpory bydlení úspěšně rozvíjejí. „Konferencí chceme reagovat na potřebu větší spolupráce mezi samosprávami a krajem v oblasti bydlení. Je nutné společně hovořit o nedostatku bytů, prevenci jejich ztráty, bytové nouzi i o správě bytového fondu. Věřím, že odborná diskuse přispěje do budoucna k zajištění možnosti dostupného bydlení pro všechny občany, včetně těch nejzranitelnějších," řekl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 31. března až 2. dubna
Co se hraje za fotbaly o víkendu?
I.A třída: Remízy Bělé i Košťálova na lomnické umělce
V Semilech se bude opět běhat pro charitu
Velikonoce v Krásné jsou přichystány na 1. dubna

Nejčtenější články

30.03.: Krajský přebor: Studenec i Rovensko podlehly favoritům
31.03.: I.A třída: Remízy Bělé i Košťálova na lomnické umělce
30.03.: V úseku silnice I/14 Vojtěšice – Mladkov probíhá předání staveniště

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT