V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum
04.07.2013 15:26:50 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Rokytnice nad Jizerou
Ve městě Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších, dojde k rekonstrukci chátrajících objektů bývalé továrny Rotextile, a. s., které nabídnou návštěvníkům města sportovně-relaxační a nákupní centrum. Zároveň zde budou soustředěny doplňkové služby pro místní obyvatele. Bývalý internát bude změněn na apartmány a studia hotelového typu.
Obchodní centrum bude vyhledávaným místem nejen z hlediska zábavy, relaxace či sportovního vyžití ale také služeb a nákupů. Tato přestavba s sebou přinese oživení a růst turistického ruchu v regionu a vytvoření nových pracovních míst. Podle výsledků průzkumu mezi obyvateli a návštěvníky Rokytnice nad Jizerou by uvítali kryté dětské hřiště s hlídáním, řeznictví, pekařství, masážní a rehabilitační programy, kosmetiku, kadeřnictví, aquapark, bowlingovou hernu, squash, restauraci, kavárnu, obchody a také konkurenci místnímu Tesco express marketu, který zde má vyšší ceny než Tesco ve větších městech. To vše tady, v lyžařském středisku s nejdelší čtyřsedačkovou lanovkou, chybí.
Apartmány v ubytovně a továrním komplexu budou zájemcům nabízeny k prodeji. Ostatní obchodní a výrobní prostory budou podnikatelům nabízeny k desetiletému podnájmu s možností využití dotačních programů pro vybavení a zařízení pronajímaných prostor. (Informace získáte na tel. +420777128549 nebo E-mailu: No-za@seznam.cz)
Naprostá většina obyvatel Rokytnice vnímá již značně zdevastované objekty bývalé tkalcovny, internátu a jídelny jako ostudné. Jsme proto rádi, že díky rekonstrukci dostane město novou tvář, a také se zpříjemní prostor nad náměstím. Otevření centra se plánuje na podzim roku 2015.
Související články
Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště
První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.
Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce
Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Od 7. dubna dojde k omezení v turnovské ulici Jana Zajíce!
Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 3. až 6. dubna
Hasiči pomáhali zachránit zraněnou turistku v Besedických skalách
Začala výstavba hasičské zbrojnice na Vesecku
Nejčtenější články
05.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
04.04.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 3. až 6. dubna
06.04.: Od 7. dubna dojde k omezení v turnovské ulici Jana Zajíce!
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.