V semilské Fabrice 1861 pořádají novou výstavu i koncert

25.05.2023 22:11:50 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

V semilské Fabrice 1861 pořádají novou výstavu i koncert

Dvě zajímavé kulturní události se společně uskuteční v pátek 26. května 2023 v prostorách FABRIKA 1861 v Semilech. Nejdříve bude od 18.00 probíhat vernisáž výstavy Interakce, aneb dotýkat se hvězd. Následovat bude od 21.00 koncert Clarinet factory & Milan Cimfe. 

Výstava Interakce, aneb dotýkat se hvězd

Výstava obrazů, která bude v prostorách FABRIKY k vidění až do 7. října, je přehlídkou úžasných děl nadaných malířů Vladimíra Franze a Patrika Rutkovského.

Vernisáž navíc ještě více zpříjemní Eva Cendors se svými francouzskými hity a šansony.

Koncert Clarinet factory & Milan Cimfe

„Představte si hudební dílnu nebo laboratoř, do níž vám dodají trochu klarinetového umění, klasického hudebního vzdělání, trochu ethna, jazzu a dejme tomu i minimalismu. Vy dodáte chuť improvizovat, nakoupíte nejmodernější elektroniku a technologie, pozvete zajímavé hosty a začnete zkoumat, tvořit a hlavně komunikovat s posluchači. Z prostředí, jež vytvoříte, pak vzejde svébytný žánr, jenž může mít leccos společného se zavedeným termínem crossover, ale ještě svobodněji se dá vyjádřit jako hudba bez hranic."

Koncert pořádá KC Golf, jako poslední koncert 66. sezony KPH. Odkaz na facebookovou událost

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad

Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku

Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!

I to počasí se umoudřilo, aby vytvořilo rámec pro semifinále MOL Cupu, ve kterém přijela na Střelnici bojovat o postup Mladá Boleslav. Čekalo se, že právě na tento zápas se domácí soustředí, a to se nakonec povedlo. Postup do finále je skvělým úspěchem jabloneckého fotbalu, teď ještě udělat tu závěrečnou tečku 20. května v Hradci Králové. Podrobnosti a fotogalerie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V semilském muzeu zahájí výstavu Radosti života
Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun
Aplikace Záchranka bude v Libereckém kraji s rozšířenými funkcemi
Obrazem: 7. ročník Maloskalského půlmaratónu
Do turnovských škol se vrátilo školní fórum

Nejčtenější články

05.05.: Obrazem: 7. ročník Maloskalského půlmaratónu
05.05.: Aplikace Záchranka bude v Libereckém kraji s rozšířenými funkcemi
05.05.: Do turnovských škol se vrátilo školní fórum

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT